nemozem zabudnut

Príspevok v téme: nemozem zabudnut
RoterO18

hm...strasne mi chyba moj byvaly...lubila som ho ako nikdy nikoho v zivote..strasne moc....prejavil sa otrasne..po dvojtyzdnovonm ,,neorzumeni si" mi napisal sms ze je koniec..bez vysvetlenia....je tomu uz tri mesiace...stale na neho myslim:( strasne mi chby...o case som sa dozvedela ze v tom bola ina baba....nemal s nou nic...skratak len ju chcel, ona sa tiez s priatelom rozisla...ale hned to s tim mojim skoncila..ja...nikdy by som nikomu nieco poodbne neodpustila..az tu sa odraza to ze lasku nechape nikto....lenze mesiace plynu...a my nekomunikujeme..ide ma porazit ked ho vidim na nete....myslite ze by bolo dost odveci keby som mu napisala??chyba mi..neviem ci ako priatel..alebo len ako osoba ktora nechcem aby len tak z mojeho zivota zmizla...bojim sa toho ze odisiel z neho uplne..:(

mary-anne

queen_sam- nastastie nie je od nas, ale asi 15km dalej odo mna.takze ho nestretavam. s jeho bratom som si par krat pisala na nete, aj sme ho spomenuli,ale nevyjadroval sa o nom v dobrom. zevraj sa velmi zmenil a hrozne sa sprava. ale to bolo asi o rok, ci dva po tom, co sme sa rozisli (?)
co uz no, stalo sa. mala som krasne nezabudnutelne 19te narodeniny :(

queen_sam

mary-anne: ti chlapi su divne stvorenia. vzdy som tvrdila, ze najvacsim hendikepom je byt chlapom... a ani nevies co s nim je?
boze, uplne lutujem tych chudakov, co takto nechaju svoje baby. aj mne sa to raz stalo. chodila som s chalanom a tiez nam bolo spolu dobre. a potom som len pocula od chalanov, ze sa ho pytali ze ako sa nam dari a on im na to: "musim sa s tou pi... rozist." uplne som nechapala...v zivote som mu nic nespravila a on takto :(

mary-anne

hm, tebe aspon napisal, ze je koniec, aj ked bez vysvetlenia. no mne raz moj byvaly "ukoncil" tak nas vztah, ze sa mi absolutne zo dna na den neozyval. bol pozvany na moje narodky, neprisiel a odvtedy sa uz vobec neozval.
takze si vies predstavit, ako som bola z toho mimo a este to vsetko tak krasne klapalo!boli sme stastni! doteraz nechapem..

queen_sam

a kolko ste spolu boli? neviem, ci som tomu pochopila, ale ste sa 2 tyzdne nebavili a on ti povedal, ze to znamena koniec? :-O