Piercing v pupku

Príspevok v téme: Piercing v pupku
salaatik567

ahoj, no tak este narychlo pisem, bo o 9.30 uz odchadzam do piercingoveho studia, dnes som objavila moznu komplikaciu- mam vypukly pupok a prave citam ake to je rizikove... ale mam tu ,,gulicku" pupku nizsie, cize by sa naslo miesto pre piercing, ale bojim sa toho ze mi to pokakaju a dostanem zapal vnutornych organov alebo ako tu pisali dokonca ze zostanem neplodna,

prosim si vase nazory..... uz nemam vela casu, aj nejaky odbornici by ste mohli ak sa najdete, velmi prosim

Mary jane

ahoj aj ja mam pierc v pupku :) uz 3 mesiac a zatial to je v pohode :) na tvojom mieste by som sa urcite poradila v studiu, oni ti povedia ci to pojde :) bolesti sa neboj, nieje to take zle.. a ty co tu tvria ze ake je to zohavovanie tela tak to su urcite nejaky konzervativni.... ked ste tak za prirodzenost tak si ani nefarbte vlasy :D boze..:D nazory takych ludi milujem :D ... ak to chces kasli na vsetko a daj si to.. moj nazor

melanyy 54

no ja mam tak trosku vypukly pupok. Mam v nom taku gulicku ako keby a dost mi to vadi ale aj tak som si dala urobit piercing do pupka je to krasne a velmi sa mi to paci ale moj pupok sa mi nepaci ale co uz daj si to je to peknee :D

salaatik567

no tak pisem dodatocne:)..... bola som tam aj s kamoskou a ta pani co to robi sa teda ani jednej z nas nezdala, bola nervoznejsia nez mi dve dokopy nesympaticka a trochu aj neochotna, lebo ked som sa jej pytala veci ako casto robieva piercingy, ci sa k nej vratili baby s nejakymi zapalmi, akej hrubky je ta tycka piercingu- vzdy sa na mna pozrela ci som normalna ze sa jej take volaco pytam a potom mi horko tazko odpovedala, tak som sa jej podakovala a odisli sme a mam z toho dobry pocit, ze som si u nej nedala
ale uz som pevne rozhodnuta, ze si stopercentne dam spravit:) a urcite to bude u niekoho skusenejsieho:)

Poznate niekoho v Nitre? Fakt by pomohlo, by som chcela este pocas prazdnin, cim skor:)

lucik01

ahoj ahoj neboj sa!!!! ja mam uz naucnicku v pupku asi 7 rokov nikdy sa mi nic nestalo.. trosku sa to dlhsie hoji ale to je uplne normalne .. neboj sa!!!!!!! pa a ked prides daj vediet!! inak ja som taky bojko bála som sa velmi ale vobec to nebolelo...!! zavrela som oci zatala paste a ty hovorim ze som ani nevedela ze to uz je hotovo!!!

misel711

no ved ja mam piercing v pupku..ale nemam ho vypukli.. ono zalezi ako moc ho mas vypukli a aku gulicku ti da.. su mensie, vacsie tak ja si myslim ze nebude problem..hlavne si to potom starostlivo dezinfikovat a ziadne kupanie...

RNG: v puberte radsej piercing v pupku ako zacat fetovat...nie? :)

salaatik567

nevideli idem tam dnes na 11.30 tak si tam chcem poriadne pohovorit o tom celom stou kockou tam co to robi a potom sa rozhodnem, ale zajdem tam tak ci tak, ked uz mi dala termin, rozhodne sa tam.... vcera aka som uz bola vytesena z celeho tak mi dnes ranoprinieslo same pochyby citanie sprav

dakujem za nazory, cenim si a zvazim

este niekto ak napise budem rada- niekto kto ma piercing v pupku?

RNG

piercing je barbarsky zvyk z minulosti, pri ktorom sa telo, podobne ako tetovanie a jazvenie tela, zdrave telo zohavuje na to, aby jednotlivci "vynikli"
Zo zdravotneho hladiska je to zbytocna a casto velmi neprijemny zdroj zdravotnych problemov.
Nechapem ludi, co sa nechaju takto zohavovat.
Kazdy sa hambi za najmensiu skvrku na pokozke, flak, materske znamienka ale toto si nechaju urobit a dokonca za to este platia!

linda_

Nevymýšlaj take somariny a nebudeš mať strach. Načo je ti piercing v pupku? Ozdobiť sa môžeš aj naušnicami, retiazkami...