trocha divne

Príspevok v téme: trocha divne
jaaaa

pripadam si uplne divne.. nemam menzes asi uz rok aj nieco.. s mensimi prestavkami.. teda tento rok to bolo presne dvakrat.. a viac nic.. pokial viem dobre, tak by sa tento cyklus mal opakovat kazdy mesiac. len u mna je to akesi ineee..:(( co s tym? bola som u gynekologa a ten povedal, ze som zdrava.. tak uz fakt neviem..

macko

Sice som chlap ale viem ze nepravidelnu menstruaciu moze sposobovat aj ak sa obmedzujes v stravovani cize drzis dietu.

laraa_

ahoj. ja som tiez mala nepravidelnu menstruaciu.. niekedy som ju mala 3-krat do mesiaca a niekedy mi meskala aj 3 mesiace. zasla som za gynekologom a pichol mi injekciu, aby sa dostavila menstruacia a tak som zacala uzivat antikoncepciu. a pomohlo. menstruaciu mam pravidelnu. skusila som ju neuzivat, a opat sa vyskytli problemy. tak ja ti teda radim, aby si vyskusala antikoncepciu. :-)

seera

Tetu depku mozes objavit napr. v chvejucich sa prstoch, neschopnosti sa sustredit, v opakujucich sa pohyboch (kmitas nohou) atd. Dobre, ze si s tym prisla, pred statnicami bolo nacase!

jaaa

depku? a ako taka depka vyzera?.. je pravda, ze som trocha znicena kvoli skole, diplomovke a tak.. ale zeby to malo az take zle nasledky? ako to zistim?

seera

Kamaratka tuzila po dietatku, ale menzes jej meskal dva roky. Ked som ju dlhsie pozorovala, uvedomila som si, ze v depke lieta az to svisti. Nemas depku? Nakoniec zacala brat antidepresiva, za kratky cas sa jej menzes upravil a dnes ma krasneho chlapceka.