bozkávanie-orgazmus

Príspevok v téme: bozkávanie-orgazmus
Woods

Môže dievča pri bozkávaní a maximálne dotíkania sa zadku dostať orgazmus?S mojou priteľkou ak sa bozkávame ona po čase začne dosť vzdychať,niekedy cítim ako sa jej napínajú svaly a niekedy ma aj dosť vrúcne začne stláčať,raz aj nechtami do pleca trochu,a ak sa jej dotíkam zadku alebo stehien/iných častí som sa nedotíkal/ priam až stuhne a keď to prejde zostane taká kľudná a poväčšine sa už po chvíli prestaneme bozkávať.Ak sa znovú bozkávame o napr. hodinu, tak je to poväčšine znovu tak.Niekedy aj tri krát počas toho ako sme spolu...to dostane orgazmus s bozkávania sa? Sex ešte nemala a ani ja.Máme 17.

dia78

mozem vediet kolko ma rokov a aj ty?
podla toho co pises mi pripada ako keby aj chcela aj sa boji....tazko to takto komentovat..ak nechces pisat vek sem tam diana.simonova@centrum.sk

Woods

No s tým darčekom ma to napadlo, len neviem.Ide o to že pred asi 2-3 mesiacmi som ju bozkával aj na prsia páčilo sa jej to ale potom bola taká divná .O pár dní som sa jej spýtal čo sa deje nechcela povedal, ale nakoniec som zistil že jej vadí že ideme prirýchlo.tak som prestal.Bola na mňa milá.ja som ju ani za zadok nechytil.Povedal som že ak bude niečo chcieť nech nejako naznačí.No teraz po tých možno 3 mesiacoch ma začala chytať za zadok ona.A teda riadne vášnivo som čakal že zájde aj ďalej.No nezašla.Som ju začal chytať za zadok ja a teda to čo som písal už predtým sa veľmi vystupňovalo.

dia78

Woods
no v každom prípade by ste sa mali otvorene porozprávat...myslím, že ak ide o vážny vztah je to dolezité.
..ten drček...myslím, že velmi rýchlo príde...ked je taká pi bozkávaní, čo bude pri..
vela štastia

ja a ja :)

no pravdepobne ano ...ale opytaj sa jej a ak ano tak si borec .. vela chalanov to nedokaze ;) takze len sa jej pekne venuj aj nadalej zrejme robis dobre co robis :)

Heinz-klátil

Tak to máš dobré chlape :)
Woods - Ale rozpálaná je riadne... Tak potom čakaj najbližšie dni darček :D

Woods

No kežde my sme sex ešte nemali nerozprávame sa na takéto témy.Som sa jej jedine spýtal, že keď začne tak vzdychať či sa jej páči to čo robím.To povedala že áno a ďalej som sa nepýtal...A to nie je len niekedy ale skoro vždy.Takto vášnivo som asi ani nikoho bozkávať nevidel- teda možno v TV ak sa milovali, ale to si myslím , že tiež nebolo až také.Ale hovorím len podla seba ako to cítim na sebe, čo robí a tak, nevidím ju pri tom.Ale rozpálaná je riadne...

Kika:)

Možno má epileptický záchvat :D
Ehm...nie prepáč..tak ja takéto stavy nemám, ale raz ked som sa boskávala s trochu starším chlapom, a išlo mu to akože fakt dobre, a popritom mi tak vzrušujúco stláčal zadok ( :-P) tak som sa sce neurobila, ale vzrušená som bola riadne, ale to bolo aj atmosférov, a všetkým, bolo to ako zakázané ovocie, medzi nami to iskrilo, už len ked sme šli okolo, ale pri normálnom boskávaní s frajerom také pocity nemávam ako opisuješ ty..VED sa jej normálne spýtaj nie?