Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre tehotné kočky...

Príspevok v téme: pre tehotné kočky...
zlatkaf

čawte baby,,,chcem sa s vami poradiť, čakám miminko...som v 15.-tom týždni..ale od začiatku mám malé bolesti alebo pocity pichania v podbrušku,,
tento týždeň mám pocit akokeby som mala svalovku v brušku...a akokeby mi niečo tlačilo na maternicu...prosím vás mali ste podobný problém aj vy??
je to normálne??
niekto mi vraví, že je to normálne,,pretože sa maternica rozťahuje...iní zas vravia, že bolesti ani také pocity nemali..
ďakujem za odpovede,,,pekný dník

miramira

:) ja teda, no nemam to este potvrdene, ale mam taky citak. a aj by som to uz chcela, najrpv si spravim test a potom pojdem ku gynek.
ale tie prsia ma bolievaju aj pred menstruaciou, tak mozno si to len nahovaram :( lebo by som uz chcela babatko. och ako vam je dobre baby, drzim vam palceky, nech vsetko prebieha tak ako ma :)

Rady

pre xxxxxaaa:
jasné, aj mne občas trvdne bruško, to je tým rozťahovaním sa maternice, je to taký pocit napätého brucha. Ale potom povolí.

Rady

Áno, som tehotná, v 31 týždni a tiež som mávala bolesti cca okolo toho týždňa ako si Ty teraz, ale len mierne (opisovala som Ti situáciu z mojej osobnej skúsenosti). Lekár ma však upozornil aj na to, že bolesti môžem mať rôzne, slabšie, silnejšie resp. v podobe pichania v oblasti podbruška, to aby som sa zbytočne nestrachovala, že čo to je.
Prsia bolia aj mňa, na začiatku viac, teraz už pomenej ale predsa. Už sa mi vytvára kolostrum, tak teraz preto. (kolostrum je taká tekutina podobná mlieku, čiže niečo ako predpríprava mlieka :-)
Inak, nemusíš sa báť Zlatkaf, ak Ti robili konizáciu, nemá to vplyv na to, že máš teraz bolesti v podbrušku. Teraz to je tým rozťahovaním maternice. A keď si napísala, že si bola v nemocnici, tak vidíš, ani lekári Ti nevedeli dať jednoznačnú odpoveď. Hlavne sa nestresuj, pokiaľ tie bolesti nie sú neznesiteľné, tak sa neznepokojuj.
Asi budeš tiež prvorodička, však? (ja áno).
Žial, ja skype nemám, takže môžem Ti poradiť, resp. napísať iba takto.

zlatkaf

kočky ahojte..som rada,,,že ste napísali....tiež ste tehotné????
pre miramiru....nie teraz nie....ale na začiatku ma boleli príšerne..
ak ste tehotné..nemáte skype...občas by sme si mohli vymeniť nejakú radu

a ešte pre rady...si pokladík moja..ja sa preto tak bojím, že mi bola robená aj konizácia(skratenie krčku maternice)...tak sa bojím..aby tie bolesti nemali na to vplyv..pred mesiacom som bola aj v nemocnici...tam ale mal každý lekár na tie bolesti iný názor....preto sa radšej priamo pýtam tehuliek..aké majú pocity..a či majú bolesti....

Rady

Ahoj Zlatkaf,
tie čo Ti hovorili, že je to normálne, pretože sa maternica rozťahuje, tak mali pravdu. Jednoducho tak ako každá sme iná, aj tie sprievodné znaky má každá iné. Čiže niektoré ženy majú väčšie bolesti, iné menšie a niektoré si to ani nevšimnú. Neboj, všetko je o.k.,

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pre tehotné kočky... - Fórum - ZDRAVIE.sk