sex-masturbacia

Príspevok v téme: sex-masturbacia
kvetinka35

Som zena v "naj" rokoch a moj problem spociva v tom, ze po dvojrocnom vztahu s priatelom nie som spokojna s pohlavnym stykom. Pokial sa to tak da nazvat.Ak ma priatel chut na pohlavny styk nikdy nepoviem NIE. Pohlavny styk = oral a to je vsetko. Jeho uspokojim a ja...?Na milovanie si ani nepamatam. Proste naco by sa trapil, ked to moze mat raz dva. Navyse masturbuje co ma dost trapi v tom zmysle, ze ked chce tak ja ho neodmietnem. Chapala by som masturbaciu pri nedostatku sexu ako OK....ale takto to neviem pochopit. Na otazku preco?...som dostala odpoved, ze nevedel ako dlho sa zdrzim pri synovi ked som ho vecer ukladala spat.Mame 4mesacneho syna. Toto je podla mna len vyhovorka, pretoze 20min. sa urcite da vydrzat.Taktiez ak vytiahnem paty z domu tak viem, ze to robil. (Neda sa to neprehliadnut). Je mi to hlupe, potom sa sama seba pytam kde robim chybu. Ak mu navrhnem ja sex, tak ma vyhovorky, ze je unaveny. Neviem z coho ked nechodi do prace a cely den nic nerobi.Proste si stale nieco najde...ak sa ho opytam ci ho uz nepritahujem atd. tak odpoved je, ze je vsetko ok. Niektore zeny sa vraj vyhovaraju na to, ze nemaju chut na sex atd. Nie som ziadna nymfomanka. Minule mi povedal, ze on zato nemoze ze som taka na sex....to ma prekvapilo..pretoze ak oral pre jeho uspokojenie povazuje za sex tak potom neviem o com to je? Budem rada ak mi napisete svoj nazor.

dia78

kvetinka..
ja sa len pridavam k Heinz-klátil...napisal to strucne a zrozumytelne...sme asi v rovnakom veku ak je to tvoj vek pri mene...no ja by takemu sebcovi dala...ale akladivom po hlave, aby si tu sebeckost vybil...
osobne by som mu povedala, bud sa to zmeni, alebo nic nebude..alebo mi nedostal nic!!!!!!!
drzim palc...daj vediet ako to dopadlo..ak chcet tak diana.simonova@centrum.sk al potom ti dam skype

Heinz-klátil

Nemáš zač ja som takýchto problémov už prečítal hodne a taktiež som sa toho dosť naučil takže mi nerobí problém dať nejakú radu aj keď niekedy ma nejaká priblblá otázka riadne vytočí.
Ako povedal jeden vo filme: Ježiši-kriste, tie deti sú múdrejšie než my.
Ja som tiež ešte nedospelí ale ako veci vidím tak ich aj napíšem (bez servítky, pravdu, tak ako to je!)
Prajem pekný a príjemný deň, Heinz.

kvetinka35

...vies, ze aj ja som toho nazoru, ze je to len sebectvo? Lenze mam uz jeden vztah za sebou a zase dalsi ukoncit...no to naozaj nie je len tak...dakujem za odpoved. Asi naozaj pomoze len vela rozpravat.

Heinz-klátil

Úprimne Ti poviem: pošli ho do rici
Vážne, on Ťa takto využíva a Ty z toho nič nemáš. Jemu spravíš dobre a on nič. Je to nejaký sebec alebo čo. Nájdi si nejakého lepšieho čo Ťa dokáže uspokojiť. Ale zase tu bude problém, že máte syna a rozchod by bol asi dosť ťažký tak neviem snáď sa už len o tom poroadne porozprávať.