Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Algifen kvapky

Príspevok v téme: Algifen kvapky
--janka--

chcem sa opytat - uziva tu niekto Algifen kvapky na menstruacne bolesti?? citala som, vraj su velmi ucinne, tak si ich asi pojdem kupit, len chcem pocut nazory od druhych ludi:-)) podla vas je to mensie svinstvo ako nejaky ibuprofen ci nie?? a posledna otazka - vraj su na lekarsky predpis, stale?? nezozeniem ich aj bez neho?? dakujem za odpovede:-))

monika94

Ppn ak potrebuješ ešte algifen kvapky mala by som mat ešte doma som tiež z Nitry napis mi na email mhrncarova1994@gmail.com

monika94

Ppn ak potrebuješ ešte algifen kvapky mala by som mat ešte doma som tiež z Nitry napis mi na email mhrncarova1994@gmail.com

bee_1

vies co ja som ich raz objednala cez net ze vyskusam ale nepomohlo mi dako a nasla som ich tam aj dost draho ja objednavam lieky s ibuprofenom a tabletky nie kvapky na pilulka.sk skus pozriet :) a tu su zlavy aj k tejto stranke ak by si chela mat lacnejsie www.kuponyzdarma.sk

Ppn

Ahojte. Prosim vas neviete kde by som mohla zohnat kvapky algifen neo ? Obehala som vsetky lekarne v Nitre a v ani jednej nie su. Zevraj maju vypadok a mozno ich uz nikde nezozeniem. Ak o niecom viete dajte prosim vediet :)Dakujem

sislik 29

Ahojte vsetky zeny ktore trpite silnymi menstruacnymi bolestami. Bola som na tom podobne ked som dostala kramy vracala som hnackovala a silne bolesti zimnica a tak trpela som tym 10 rokov az kym sa to este nezacalo zhorsovat tak som sa odhodlala na antikoncepciu ktoru mi radili bolesti vymizli ale ked som si predstavila ake svinstvo do seba davam tak som po 5 rokoch prestala a skusila som na odporucanie mojho brata jedneho bylinkara objednala som si caj bylinny na bolestivu menstruaciu a popritom som este pila tekutu raselinu a som velmi spokojna zatial vobec nevraciam ani nehnackujem a bolesti nemam vrele doporucujem ale treba ten cajik pit kazdy den nie len pred menstruaciou za vyskusanie nic nedate je to pan bylinkar Jukl a je z CR :) vela stastia :)

prplak

Mavam tiez velmi silne menstruacne bolesti a bez kvapiek Algifen Neo by som nevedela existovat, nic ine mi nezabera, gynekolog mi to najprv nechcel moc predpisovat, lebo ze je to dost silne, ale nakoniec som ho ukecala. Mala by som si davat 30 kvapiek, no davam si okolo 50. Bolesť ustupi do 5 minut :-) som sice potom taka zblbnutá, ale to som ja vzdy ked mam menzes -akoby ma mechom udreli po hlave :-D (napriklad minule som 10 minut hladala podprsenku a pri tom som ju mala na sebe)

Juliannnnna

Mávam velmi silné menštruačné bolesti , zvraciam mávam hnačky , trišku a ak dostanem kŕč neviem sa ani pohnúť. Algifen kvapky mi predpísali až na kramároch po niekolkých hospitalizáciach nakoľko pri ovulácii sa mi tvoria folikuly na vaječníkoch ktoré na začiatku menštruácie prasknú, čo mi sposobuje bolesti . všeobece som silné bolesti zdedila aj po mojej mama.. Algifen kvapky mi zaberú beho 15 - 20 minut. Vrelo odporúčam.. Ak budete cítíť pocit únavy , bude sa vám chcieť spať , žiadny strach je to len účinok toho lieku , ľudovo povedané taký ,,oblbovák\\\\\\\"

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Algifen kvapky - Fórum - ZDRAVIE.sk