Algifen kvapky

Príspevok v téme: Algifen kvapky
--janka--

chcem sa opytat - uziva tu niekto Algifen kvapky na menstruacne bolesti?? citala som, vraj su velmi ucinne, tak si ich asi pojdem kupit, len chcem pocut nazory od druhych ludi:-)) podla vas je to mensie svinstvo ako nejaky ibuprofen ci nie?? a posledna otazka - vraj su na lekarsky predpis, stale?? nezozeniem ich aj bez neho?? dakujem za odpovede:-))

Vika07

Áno, tieto kvapky sú účinné, 20 kvapiek a do 20 min. je bolesť preč. Mne žiaden iný liek tak nepomáha + áno, sú na predpis.

Gghgfgh

Mám 15 rokov a omilom som užil 30kvapiek a po ňom 25 kvapiek lieku co obsahuje alkohol a v návode sú veľké výstrahy co mám robiť mám sa obávať či ani nie

mrs_amrich

Ahojte. Mam 17 r a pouzivam tieto kvapky , presnejsie 20 kvapiek podla navodu. Su velmi ucinne. Este ziaden liek mi tak nepohol. Do 30 min su bolesti fuc.

monika94

Ppn ak potrebuješ ešte algifen kvapky mala by som mat ešte doma som tiež z Nitry napis mi na email mhrncarova1994@gmail.com

monika94

Ppn ak potrebuješ ešte algifen kvapky mala by som mat ešte doma som tiež z Nitry napis mi na email mhrncarova1994@gmail.com

bee_1

vies co ja som ich raz objednala cez net ze vyskusam ale nepomohlo mi dako a nasla som ich tam aj dost draho ja objednavam lieky s ibuprofenom a tabletky nie kvapky na pilulka.sk skus pozriet :) a tu su zlavy aj k tejto stranke ak by si chela mat lacnejsie -odkaz odstránený-