Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PLODNE NEPLODNE DNI

cica4

súhlasím s "príspevok"- ja by som tiež nikdy nehltala nejaké hormonálne tabletky, mám 24 rokov a nikdy som to nebrala a ani sa nechystám. nemyslite si že som nejaká odporkyňa HAK, alebo nejaká koza z dediny kde sa vrany otáčajú. Nie, som uvedomelá mladá dáma:-))))) a priateľ je tiež zásadne proti tomu, aby som si do seba cpala hormóny.A po 2. - som na tabletky dosť zábudlivá, neviem dobrať ani napr. antibiotiká, nie to ešte aby som myslela každý deň na antiku..Viem, že mladé baby začínajú so sexom skôr, a neželajú si tehotenstvo. A často s priateľmi riešia aj otázku peňazí za HAK, ale myslým si že sa dá chrániť aj inými spôsobmi.

prispevok

Ako to vsetk citam, som z viacerych dievcat zhrozena, ved naco to maju sex, ked nevedia ani ako sa otehotnie, beru antikoncepciu a ani nevedia ako, to vam slecny nevadi, ze hltate tabletky, ktore ak spravne neuzivate vam mozu poskodit? A ratat si plodne a nepolodne dni ako otehotniet....no to vas bavi sex ak ide sa do postele, lebo mate plodne dni? no ludia si nevedia vychutnat zivot a zaoberaju sa zbytocnostami, ak mam otehotniet tak sa to stane, a co sa tyka antikoncepcii, tak v zivote by som nehltala nejake hotmaonalne tabletky a potom s informovala ako sa spravne beru a ake su ucinky. A mimochodom, to co je za blbost ze sa trba chranit pocas 7 dni prestavky v dobrani balicka antikoncepcii. Ak zacnes nacas druhy balicek, zena je chranena pred otehotnenim.

Lina007

dia78: opačne :D plodné sú keď je teplota najvyššia, neplodné keď nižšia... :D

ale celkovo je toto fakt kravina. v dnešnej dobe antikoncepcie s achce ešte niekto spoliehať na takúto metódu?

dia78

...plodne su ked je tam dole najnisia teplota...neplodne...ked je vysia.
ale nespoliehaj sa....kolegyna otehotnela cez menzes....

jaja:)

Ja som pocula ze v 7 dnovej pauze sa musis chranit....a to som sa pytala viacerych...mozno mam zle info ale ja to poznam tak nehovorim ze sa nemozem mylit :D

Lina007

rediinka: nie rediinka, nechápem, a musím sa smiať, pretože tak sa užíva aj moja HAK a 99% všetkých antikoncepčných tabletiek sa tak užíva :D

neboj sa, si aj v tej 7 dňovej pauze chránená...

rediinka

Lina007:Ja sa to pytam vo vseobecnosti lebo ju nechcem brat vecne....ale moja HAK sa uziva len 21 dni 7 dni medzi ktorymi je aj menstruacia mam nechranenych tabletkou preto sa pytam....uz chapes ??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PLODNE NEPLODNE DNI - Fórum - ZDRAVIE.sk