Vyrážky na hlave vo vlasoch

Príspevok v téme: Vyrážky na hlave vo vlasoch
jhonýBA

Dobrý dén..prosím vás nema niekto skusenosti s týmto alebo nevedel bý mi dať nejaku radu ? mne sa hrozne robia vyrážký vo vlasoch na hlave...a neviem čím to je...gelujem si hlavu asi každý den aj vosk používám na vlasý...a fakt netuším čím to je...zmývám si hlavu každý den...ked sa nagelujem viac krát tak aj viac krát za den možé to býť tým?vopred dakujém

Rvasek

Zdravim,
ja mam tiez tento problem. Ja uz neviem co mam robit. Kozna mi predpisala Eryfluid, ten zabetie, vyrazky zmiznu, ale o nejake dva tyzdne su nazad. Odborny nazov je folikuli vlasove. No mozno ze to uz nikdy nezmizne. Vsetkym prajem skore uzdravenie.

ahojte

Dobry den, mam taky problem ze my vypadavju vlasy a robia sa mi plesiny samozrejme ze som dievca a mam 15 rokov, teraz vnoci som zistila ze sa mi robia aj pupaciky a chrasty na tych plesinach neviete co to je? nieco vazne? nieaka choroba? moc sa bojim prosim vas odpiste ked nieco otom viete diki

Nephilim

no môže to byť ja kozmetikou, ja som raz mala zápaly na pokožke z Dove a odvtedy ho nepoužívam ,ale mám tie zápaly tiež, astylingové prípravky nepoužívam... niekde so msa dočítala, že to je ochorenie, ktoré by sa malo liečiť antibiotikami, či také niečo, nepamätám si to už presne, ale ked som používala hennu, práškový vlasový zábal a práškový kondicionér na vlasy - amla a shikakai, tak mi to zmizlo a mala som krásnu zdravu pokožku, z bionatural.sk, som si teraz objednala tiež, tak čakám kedy mi príde:-)

Zaran

Tiež mám takýto problém,už asi 3 roky s ním bojujem,no nedávno sa to zhoršilo a to potom,čo som si dala na vlasy domácu medovo-vajíčkovú masku,čiže domáce masky,nikdy viac ale nemusí to byť len kozmetikou,ja nepoužívam žiadne stylingove prípravky,ani vosk a lak možno raz za mesiac,napriek tomu tie vyrážky stále strašia vo vlasoch.

punčoas

Ja mám taký istý problém, už vyše pol roka sa mi robia vo vlasoch malé pupáčiky, ktoré sa dajú normálne "vytlačiť". Vačšinou je to v prednej časti, kúsok od čela. Vlasy si umývam každý druhý deň, lakujem si ich. Taktiež mám vo vlasoch malé chrastičky, dá sa považovať za lupiny - začala som používať šampón Goldwell ale žiadna zmena. Neviem čím to može byť sposobené.

Yong

nemal by si si umývať každý deň vlasy , akože u každého je to iné, ale 7 krát za týždeň je veľa , môžu ti z toho aj vlasy padať ...

bonitas

Ak to nemáš od detstva, tak je to dôsledok kozmetiky. Skús prírodnú kozmetiku, šampony bez tenzidov, ropných príd. latok... napr. Dr. Egrt (produktyegrt.sk) alebo niečo podobné, čo je BIO.

JahO_Odka

Môže to byť spôsobené aj každodenným používam príliš agresívneho šampóna. Dosť agresívne sú trebars Head & Shoulders alebo Syos

Dena94

ja mam tiez ten problem ale ja nepouzivam gel.mne sa robia take chrasty a vyzera to ako lupiny,hovoria ze to mozem mat od samponu a aj to svrby a stale si to skriabem lebo sa to neda vydrzat.vedeli by ste mi pomoct co mam robit?