Vyrážky na hlave vo vlasoch

Príspevok v téme: Vyrážky na hlave vo vlasoch
jhonýBA

Dobrý dén..prosím vás nema niekto skusenosti s týmto alebo nevedel bý mi dať nejaku radu ? mne sa hrozne robia vyrážký vo vlasoch na hlave...a neviem čím to je...gelujem si hlavu asi každý den aj vosk používám na vlasý...a fakt netuším čím to je...zmývám si hlavu každý den...ked sa nagelujem viac krát tak aj viac krát za den možé to býť tým?vopred dakujém

raban

iba v lekarni je za 10e.. to je ked maš mykozu alebo plesne na hlave take červene bodky alebo lupiny ktore svrbia.. to vetšinou v zime ľudia majú lebo nosia čiapky a viac sa darí mikrobom na hlave.. tvoj prípad môže byť ten gel..

mnamka257

moze to byt tym ze mas v hlave akne ktore sa ti prenieslo z tvare-alebo aj nie.tym,ze si vlasy gelujes, vlastne pupaky drazdis a tym sa aj mnozia.skus si aspon tyzden alebo aj dlhsie hlavu negelovat, alebo zajdi ku koznej nech ti nieco na to predpise

Luanka

Ja mam tiez pupaky na hlave mam to tam uz nejaky ten rok.Tak som navstivila kozneho a ten mi povedal ze to mam cisty a da sa to len chirurgicky odstranit a tiez ma svrbia

mirka 23

A mne sa to aj spravilo zo zleho šamponu raz som vyskušala Elseve, lebo som ho dostala a hned putoval do koša. Tieto chemicke šampony su hnusne. Teraz mam Laveru a všetko je OK.

RNG

Telo vyhadzuje neziaduce latky aj cez kozu a to niekedy aj zahnisa.Precistenie tela enzyma,i a pecene protoko;lom dr Berksona plus jedenie menej alebo vobec znicenych tukov pomoze proti tomu, ale ocista tela trva dlho, ked sa dlho zamorovalo.
K tomu moze prispievat aj zvysena hladina DHT,podobne, ako pri akniach, pozri na temu acne

anielik1005

to nebude tym gelom.. ja nepouzivam ziadny gel ani nic ine ani lak na vlasy a mam ten isty problem .. je to v tom ze ci sto umyvame hlavy.. ja si umyvam kazdy den a je to od toho alebo mozno od samponu este .. :)