Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je normalne ze...

lina

je to normalne ze mi vobec nerastu prsia???zacaly mi rast ale mam ich take iste ako pred dvoma rokmi zvecsuju sa len velmi velm,i pomaly a nepoznate nieco an zrychlenie rastu prs????dakujem

vodnarka

mokra nemusis byt len zo vzrusenia vytok mozu sposobovat aj niektore antibiotika ale ak si zdrava tak mavas jednoducho mokre sny:)

secretkaa

tiez ma to napadlo ze to je nieco ako u chalanov... ale len som sa zasmiala a povedala som si ze to je blbost:) a ku gynekologovi kvoli tomu nejdem.... este som tam totiz nebola. dik za odpoved

Luke27

vieš počas spánku prechádzaš fázou REM, ženám sa zduri klitoris no a nam mužom sa postavý. pozri sa chlapci majú mokre sny. možno sa ti niečo sníva a ty proste zvlhneš. len si proste nezabudni dať rano sprchu a mozes fungovať. A ak pôjdeš ku gynekológovi na prehliadku tak sa poinformuj že čo to môže spôsobovať. Pozri sú prázdniny prečo si nenájdeš jeden deň a nejdeš za gynekológom, ja vie holky nemajú najlepší pocit z návštevy gynekológa. veď neviem ako by som sa cítil ja keby mi niekto pozeral na šušku aj keď je študovaný a už ich videl. proste je to cudzí chlap že. AJ som chalan a podobne stavy nás chytajú keď sa spomenie UROLOG :o)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je normalne ze... - Fórum - ZDRAVIE.sk