Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

vysokaZena

Ahojte baby, tak som rada ze sa vam tento klub paci :)
Dakujem za vase slova, vazne som si uvedomila ze asi nestal za to ked sa tak lahko nechal ovplyvnit nazormi okolia. Bolo to naozaj hlupe - blbe tri centimetre :) A uvedomila som si, ze vlastne nie je problem vo mne ze som prilis vysoka...to on bol jednoducho prilis nizky ;)
A gratulujem vam k tym vasim super chlapom v ktorych ste nasli spriaznene duse, a ako ceresicka na torte su aj pekne muzne vysoki :) Tak dufam ze sa mi raz podari na takeho natrafit - aj ked suhlasim s nazorom limetky, tiez mam ten pocit ze vysoki muzi si vyberaju take mensie zeny - ktovie preco, asi maju pri nich vacsi pocit ze ich ochranuju.
Paci sa mi ze ste so sebou spokojne, a kludne nosite aj opätky - to ja zatial nie som schopna - ale budem si z vas brat priklad. Ved naozaj treba mat rada samu seba :)
Tak piste dalej, dakujem :)

limetka321

ahojte, ja mam 27 rokov a 176 cm a som s tym spokojna. Nechcela by som byt nizsia. Nie som vychudnuta a myslim si, ze uz len preto je lepsie byt vyssia. Nie, ze by som mala vela kg navyse, ale na vyssej sa vaha skor strati.
Jediny problem je pri hladani partnera, teraz je uz dobre, lebo mam priatela, je vysoky 190 cm a konecne sa pri nom citim normalne, predtym, ked som hladala, stretla som uzasnych muzov s perfektnymi vlastnostami, ale boli nizsi a mne to velmi vadilo. Bolo s nimi fajn, ale fyzicky ma nepritahovali. Mozno je to plytke zmyslanie, ale nedalo sa mi nic s tym urobit.
A najviac ma hneva, ze nizkym muzom sa pacia vysoke zeny a vysoki chlapi si hladaju nizke a utle zeny. Ale to je len moj nazor - teda nie vsetkym, urcite su aj vynimky.

liilii

ja mám 183 cm, 23 rokov, tiež mi to v minulosti prekážalo, že som taká vysoká ale už som si zvykla a nerobím si stým starosti. Mám aj priateľa, ten má 188, takže neboj vysokých chlapov je na svete dosť a určite raz stretneš toho pravého, ktorému nebude prekážať výška.

Rady

Ahoj vysokazena,
vôbec nie si až taká vysoká, aby si z toho mala mať komplexy.
Ja mám 175cm, môj manžel 185cm, takže patríme k vyšším ľuďom.
Ale poviem Ti, že Tvoj priateľ bol dobrý magor, keď dôvodom na rozchod boli nejaké 3cm vo výške :-))) To ako si nevedel nájsť lepší dôvod? Ešte aby mi kamarát hovoril do vzťahu? a čo je nesvojprávny či čo?
Jednoducho sa s tým netráp, pretože Ťa nemal dosť rád a taký predsa za Tvoje trápenie sa nestojí. Ešte budeš mať veľa nápadníkov, neboj. Tamtoho pusti z hlavy.

mary-anne

heh dobry klub :)
ja mam 23r a 174cm a vzdy som si zelala menej, aspon takych 170cm. viem,ze to nie je az tak vela, ale pre mna ano. su veci, ktore nezmenime :)
a inak, to bol ozaj debil,co ti to povedal a nechal ta kvoli tomu. a on bol vyssi od teba?

MaryLu

caute baby, aj mne sa paci tento klub :)
no ja mam peknych 182 cm a nemam s tym problem.. nosievam aj opatky.. nemajte pre svoju vysku komplexy, keby ste vedeli kolke nam ju zavidia..
A chlapi? tak to ze Ta nechal pre vysku? tak ten chlapec nema vsetko v poriadku a takto si riesil nejaky svoj komplex.. pre takeho sa ani netrap, nezaluzi si to.. ja som sa stretla s mnohymi odo mna nizsimi chlapmi, ktory mali o mna zaujem a neriesili to ze su nizsi.. ani ja som to neriesila.. aj ked moj priatel ma 193 cm, vyska nie je to co hra nejaku rolu vo vztahu, ale to je dufam vsetkym jasne..