Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

liliana101

No ahojte,paci sa mi tento klub. Mam 33 rokov a 178 cm. Kedze takisto pochadzam z \\\\\\\"vysokej rodiny\\\\\\\", kde takmer vsetci clenovia dosahuju 2 metre, zaradujem sa medzi najmensie. Ked som bola mala bola som vysoka a strasne chuda a vsetci sa mi posmievali......zirafa, elektricke vedenie a pod, dnes som na svoju vysku hrda, hlavne odvtedy, ako zijem v Taliansku s este krpatejsimi Talianmi.....

zirafica

kasli na neho, podla mna ma komplexy, tak si to riesi cez teba. Mala si mu povedat, ze aj ty lutujes, ze je taky maly, nech sa chalan poti vo vlastnej stave. Ja mam 178 a nehanbim sa za to (inak to mam po rodicoch, ocino ma skoro dva metre a maka tiez 178 cm), som rada, lebo ma balia len pekni vysoki chalani :))) vyska ma aj svoje vyhody, ja som na strednej som hrávala basketbal. A na posmesky som kaslala, to si len taki co nenarastli musia nieco dokazovat.

vysokaZena

Dakujem ojka :),
hej aj ja to pokladam za hlupy dovod...ale tie nazory ze muz ma byt vyssi od zeny su asi fakt hlboko zakorenene v nas, uz viackrat som sa stretla s takymi pripadmi. A neviem ci sa mi to zda ale mam pocit ze v poslednej dobe su okolo mna sami nizsi chlapi...uz mi to lezie na nervy. Kamaratky su o hlavu nizsie, vyzeram pri nich dost hlupo...asi sa dam na basketbal nech nemam komplexy :D ach ale nechcem sa len stazovat, mam taku zlu naladu teraz

ojka

tak to je fakt sprostý dovod( ked sa už musím tak vyjadriť). Ja mám 21 a tiež takých 175 cm a doteraz to nikomu nevadilo. Len sa maj rada taká aká si, chlapec už asi nevedel čo si vymyslieť, tak ti povedal toto, važne si z toho nelam hlavu, keby o teba fakt stal, tak by mu bolo jedno kolko meriaš (: takže hore hlavu a nič sa "odrezavať" nebude ;-)