Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

Agnes999

Len zakomplexovani chlapi opustia zenu kvoli vyske. Ja som tiez vyssia, mam 175 a tiez som si kvoli tomu uz vypocula. Moj prvy chlapec mal o 5 cm menej a ani jednemu z nas to vobec nevadilo. Kdezto ten druhy mal o 2 ci 3cm menej, ja som si to ani nevsimla, pretoze je to fakt zanedbatelny rozdiel, ale on si to vsimol hned. Este ked sme sa spoznavali mi raz povedal, ze by nemohol mat babu vyssiu od neho a narazal na mna. Tak som mu povedala, ze ved nemusi, nemusime sa viac stretavat. Nakoniec ked som sa s nim uz nechcela stretavat sam vydal vela iniciativy a nakoniec sme sa dali dokopy. Ale aj tak to nevydrzalo, ked je proste chlap zakomplexovany tak sa s nim neda zit. No a treti, ten bol o nieco vyssi, mal nejak 180, myslela som, ze mu moja vyska nevadi. Ale po par mesiacoch mi zacal v hadkach vycitat vysku, a ze si najde resp. uz nasiel peknu malu zenu. Nechapem, naco si so mnou zacina ked mu to vadi. Alebo mu to nevadilo, len uz nevedel, jak ma ponizovat, tak si nieco proste najst musel.

owecka

ja mám 174 cm....a vždy som bola medzi tými vyššími babami, aj ešte v škole na základke aj na strednej som vždy na telesnej stále v predu:D ...a vtedy mi to nejak nevadilo, ale potom, tak po maturite, neviem, nejako by som bola radšej, ak by som mala o pár cm menej...viem, že sú aj vyššie baby, moja sesternica napr. má ešte o 10 cm viac ako ja, ale aj tak...hlavne kvôli tomu ani vôbec nenosím napr. topánky na opätkoch, levo si s nimi pripadám strašne vysoká....asi si musím nájsť nejakého chlapa vyššieho odo mňa, nech sa cítim lepšie:D:D

Malajka

Liones: Extremnym blondinam sa mozes kludne smiat pretoze oni sami zo seba robia debila a to nehovorim o tom rozume, no nie kazda blondina ma v hlave nasrate cize neutocim na ziadnu z vas :) No ale zena ked sa narodi s takymi genmi ze rastie do vysky tak za to nemoze a ked sa ti to nepaci tak to tu radsej nekomentuj, predsa tu ma byt usmev :) Co sa tyka vysky, baby ziadna z vas nieje ani skareda ani sprosta len preto ze meriate viac :) Chalani by mali byt radi ze maju vedla seba vysoke stihle nozicky a pekne dievcata o akych sa im len sniva. Kazdy ma svoj vlastny vkus a poviem vam ci je zena mala alebo velka, dobre srdce moze mat kazda :) Drzim vam v zivote palce

matrula 667

no nevidim nic zle na zenskej vyske ja osobne meriam 177 a milujem vysoke topanky pricom ich opetky maju kolko krat aj 10 cm a viete co vam k tomu poviem? mam krasne dlhe nohy a moze mi ich zavidiet nejedna zena a vobec sa nehanbym zato ze som vysoka beriem to ako plus a naopak pacia sa mi aj nizke zeny kazda zena ma svoje caro ci je taka alebo taka a vyska urcite nieje dovodom k rozchodu kokotina

richies

No ja zase poviem len tolko ze vysoke su pekne a nemusia mat ziadnu fobiu ci komplexi mne sa to tiez paci a to ja sam mam len pisem len lebo mam 174cm na chalana a vobec by mi ani nevadilo keby bolo moje dievca vysoke mal som uz aj vyzsiu aj nizsiu.Teraz len tolko nie preto ze kt.bola aka ale naozaj ta vyssia sa nikdy nepozerala na tie nizsie ze pozri aka je mala ale ta nizsia ta uz obcas mala take narazky juj aka je vysoka neviem mozno to zalezi aj na tej inteligencii cloveka ze si neuvedomuje ze v podstate nikto nemoze zato aku ma vysku tak naco im to este aj pripomynat.Takze mne sa vysoke pacia

User_37597

ja poviem na margo tejto temy len tolko..raz som bola v jednej nemenovanej restike v Sali a na zachodoch som stretla taku babu ze dobre ze som jej sotva po prsia siahala.nedalo mi to a zacala som sa snou rozpravat a pytala som sa kolko meria a ona ze 197 a ze ci jej nevadi taka vyska a ci su jej rodicia taky a tak :D
prijemne som sa zoznamila s nou aj ked som ju uz nikdy nevidela.
tymto by som rada pozdravila velmi velmi vysoku EVU :D

jasnaaa

bibis nic nemame proti nizskym len liones ma nieco proti vysokym lebo sa jej nepacia zirafky a nikto ju neprosil o jej nazor ci sa niekomu pacia alebo nepacia len ona sa strka do tem aby vzdy zacala mudrovat