Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Probiotika

Mireya

Hej, ja tiež k tabletkám pristupujem až po antibiotikách alebo pri problémoch, inak je kefír super prevencia.

annakop

ja užívam iba laktobacily swiss imunit, a aj to len popri užívaniu antibiotík, keďže nemám rada jogurty a moc mliečne výrobky podľa mňa super náhrada

annakop

ja užívam iba laktobacily swiss imunit, a aj to len popri užívaniu antibiotík, keďže nemám rada jogurty a moc mliečne výrobky podľa mňa super náhrada

annakop

Santana17

Ak už človek siaha po tabletkách, treba dávať pozor. Väčšinou si organizmus vystačí so svojou mikroflórou. Ak nie sú výraznejšie problémy, stačí doplňovať prírodné formy - kefíry, riasy..

matka55

ja odporucam v tekutej forme vita biosa, lepsie sa vstrebavaju,je to vytazok z 19 bylin, odkedy ich berem som nebola chora

Santana17

Veľmi dobrý kefír. Ja pijem pravidelne a trávenie mi funguje veľmi dobre, dokonca mám pocit, že má oveľa menej nadúva. Čítal som na evyziva.sk , že je to vhodné aj pre laktózovo intolerantných. Ja zvyknem kupovať občas aj mlieko bez laktózy a myslím, že ma z neho tak neduje ako z klasického.

arkadia

doporučujem probiotikum od fa.Daflorn:BIOMILK ALOE VERA 60 kaps.
distribuje Ing.L Kuttnerova Zvolen(má web.stránku s kontaktom)
Želám veľa zdravia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Probiotika - Fórum - ZDRAVIE.sk