Šok. Vzorná dcéra úplne opitá.

Príspevok v téme: Šok. Vzorná dcéra úplne opitá.
Zdena41

Mám 18 ročnú dcéru s ktorou máme skvelý, otvorený, kamarátsky vzťah bez tajnosti a úžasne si rozumieme. Je inteligentná, slušná, zodpovedná, dobrosrdečná. proste bezproblémová dcéra ktorá mi za celý svoj život nedala jediný dôvod potrestať ju, ba ani jej vynadať. Vychovávam ju sama, lebo manžel a otec nám zomrel pred 13 rokmi. Dnes pred tromi hodinami mi však pripravila hrozný šok. Kámošky ju doniesli z večierka opitú, dá sa povedať, že do bezvedomia. Nedokázala sa udržať na nohách, bola úplne pomočená a poriadne pokakaná. Jedným slovom, bola to hrôza. Teraz už spí a ja tu sedím a rozmýšľam čo jej zajtra povedať. Neviem či jej jednoducho vynadať a ten hrozný stav ktorý si zajtra užije jej ešte znepríjemniť, alebo byť k nej taká, ako som stále, láskavá, chápavá, kamarátska a pomôcť jej to prekonať. Určite si uvedomí, že urobila hlúposť, bude ju to mrzieť a bude sa hanbiť. Myslím si, že je to pre ňu poriadne ponaučenie a som si takmer istá, že s alkoholom to už veľmi nepreženie. Tou morálnou kocovinou sa vytrestala sama. Bude to pre ňu hrozný pocit. Tie špinavé veci, čo som z nej stiahla pred sprchovaním, som dala do igelitového vreca s tým, že si ich zajtra vyperie, nech si vie predstaviť ako vyzerala. Teraz ale rozmýšľam, že ich pôjdem vyprať ja, lebo aj bez toho to pe ňu bude dosť kruté. Stále rozmýšľam čo robiť a ako ráno reagovať. Poraďte. Tie veci, by ste nechali na ňu, alebo by ste ich jej vyprali? Ako by ste reagovali keď sa preberie?

Lina007

:)) Čauko Zdena41 :)) zachovala si sa úplne super. Až teraz som tui našla túto tému,v idím, že už je pár dní "po tom"... ale fakt musím uznť, že si sa zachovala fajn.

A všetci tí, ktorí majú pochybnosti, že sa to nestalo posledný krát, nevedia čo píšu. Všetko záleží na výchove. Ak je slečna dobre vychovaná (čo si myslím, že je, a aj podľa toho ako ju to vzalo keď zistila čo sa stalo) si myslím, že si dá sakra veľký pozor aby sa do takého stavu už nedostala.

Mne sa stalo to isté.
Nikdy som nechodila piť so spolužiakmi (také tie piatkové "žúrky". Jednoducho, bolo to pod moju úrobveň, nebol to môj štýl. ) No kamarát raz oslavoval 20te narodeniny, a pilo sa celý večer na jeho účet v jednom bare. Odtiaľ sme išli na byt. V bare to bolo v pohode, bolo mi veselo, necítila som sa zle, dobre som si pokecala s kamošom. No prišlo sa na byt a ja si nepamätám nič. Len to ako som sa zobudila ráno o siedmej v izbe, vedľa mňa kýbel a strašná bolesť hlavy....

Našťastie tam bol môj priateľ, ten sa o mňa celý čas staral, ale dos ťmi to potom dal pocítiť, že akú hanbu som mu urobila...

Bol to veľmi nepríjemný pocit, a odvtedy si veľmi dávam pozor na takéto veci, a fakt celé moje pitie končí pri dvoch pohároch vína , alebo dvoch poldecákoch. viem, že za túto hranicu proste ísť nemôžem a hotovo...

Verím, že tvoja dcéra to už nezopakuje....

a ešte raz - máš môj obdiv, že si ju dokázala takto vychovať. musíš byť super ženská...

karioll

zavidim ti tvoje nadsenie,
moja dcera je mladsia od tvojej o par mesiacov,a zatial nic,dufam,ze to ani nepride.
precitaj si moj boj s temou urinoterapia,je to absolutny des

Zdena41

karioll: Cha cha cha....Ty by si ma aj do lekárne vyhnal. Pošepkám Ti, béčko, éčko som mladej dala.
Všetci ste tu fajn ľudia, dosť ma to prekvapilo. Vďaka za príspevky.

karioll

zdena41
nerozumiem sice moc synteze bielkovin evidentne vies viacej ako ja.ako na detox myslim ok,hoci lipovitan by sa viac hodil.som myslel,ze jej ho chces davat dlhodobo

Zdena41

karioll: S tým súhlasím, preto som už niekomu písala, že čo sa týka pečene problém nevidím, ale možno obaja vieme, aký vplyv má silymarín (už 200 mg) na ribozómy, včetne ich bielkoviny, takže ako barlička asi Flavobion dobre poslúžil.

S gyndou je to v pohode, dievčatá boli stále spolu.

Ivka 1

Aj keby bola tehotna ,na gynekologii by sa to zatial nepodarilo zistit ale nemyslim,ze je to potrebne Dievca a aj mama maju prvu skusenost za sebou.
Zdenka myslim, ze si konala spravne. Drzim Ti palce. Mam dvoch dospelych synov, s ktorymi mam tiez kamaratsky vztah, viem o com pises. Zatial sa nam nic podobne neprihodilo ale stat sa to moze hocikomu.

SisaBB

Zdena41, nenapadlo Ta ju poslat na gyndu,či nie je aj tehotná, ked si nič nepamatá. Nechcem rýpat, len uvažujem....

zuzana63

Zdena, aj moja dcera sa spila do bezvedomia ked mala 15 rokov, povracala sa opakovane a aby nestacilo, zamkla sa v izbe. No mame to za sebou, myslela som ze ju zmlatim, ale muz mi v tom zabranil, bolo by to zbytocne. Uz je tomu 7 rokov a dodnes o tom nerada rozprava a veci prala sama. Neboj, je to ok. Musela tym prejst, jednoducho si neuvedomila ze uz jej staci a bolo neskoro. Stoj pri nej, mate krasny vztah, tak si ho drzte a toto bolo len ponaucenie.