ma milenku a este aku

DJ HiDe

Je to fakt smutne, no aj taketo situacie sa v zivote naskytnu..
Skus sa s nim otvorene porozpravat, povedz mu, ze o tom vies uz dlhsiu dobu, a dost ta to rani. Musi aj on pocitit, ze urobil chybu, ktoru nesmie zopakovat. Ak ta miluje, slubi ti, ze sa to uz nestane, a ostane ti verny, v tvojom pripade by bolo spravne dat mu este jednu moznost. V opacnom pripade by som zvolil jedinu moznu alternativu-rozvod.

xyz

muzi nedokazu byt verni.je to tak. to ze ma milenku je sice krute,ale miluje ta a zalezi mu na vasej rodine,aj ked je to tazke pochopit.to je muzske uvazovanie.nevera pre nich znamena len sex nic viac.

alti

Je takmer iste, ze to uz vie aj manzel, lebo v takomto milenky funguju ako hlasne truby. Posad sa s nim a v klude Vy dvaja hladajte riesenie - nech je take alebo ine. Ta baba nema co do Vasich rozhodnuti vstupovat, tak sa k nej a jej snaham postav. Toto musite vyriest Vy dvaja s manzelom.

anka21

tak to mas ale kamaratku...ja by som jej asi vytrhala vestky vlasy..hehe..a viem ze to neje nic prijemne lebo nas oco mal tiez take bokofky...

kessidy

manzel to nevie zatial som sa rozpravala len s nou a ona priznala ze to je rok..sme spolu len 6 rokov.a povedala mi ze sa ho nechce vzdat...a ved to ze medzi nami to bolo vzdy fajn(z kazdej strany)preto som nemala ani tusenie

alti

Len urychlene rozhovor s manzelom, neries nic cez susedy, nenariekaj pred dalsimi kamaratkami. Taku radost predsa tej babe neurobis. A trvaj na okamzitom ukonceni toho vztahu, ziadne jeho "ja neviem, potrebujem cas" neakceptuj. Musi citit, ze mozno prichadza o fajn zenu a matku jeho dietata. A tym aj o dietatko.