Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bradavky

Príspevok v téme: Bradavky
velmizufala

Mam hrozne velky problem. Pred necelym rokom som bola na zvacseni prs silikonmi, a vcera som si vsimla strasnu vec :-((. Kazdu bradavku mam inak velku. A najhorsie je, ze ta mensia bradavka je mensia ako ta moja povodna, a ta vacsia je zase vacsia ako moja povodna. Este nedavno som mala obidve bradavky rovnako velke, a mali krasnu velkost taku akuratnu. No a teraz jedna mi pride skaredo mala a druha skaredo velka. Som z toho nestasna. A co ked sa ten rozdiel bude este zvacsovat? Ved to bude hrozne :-(((. Ja neviem co mam robit, ale od vcera si ich iba pozorujem a som nestasna :-((((((((((. Poprosim vas nerobte si z toho srandu.Pre mna to je velmi hrozne :-(

poradte

Dobrý deň mam 15 rokov a mam tento isty problem pravu bradavku mam mensiu ako lavu vyrazne ! upravý sa to ešte vekom je to normalne ? :/ pretože o takýchto veciach sa nezviknem rospravať s mamou a tak..

mnamka257

zajdi k lekarovi, ktory ti prsia zvacsoval a opytaj sa ho ci je to normalne a ci sa to po case vrati do normalu.pokial, sa o tom nebude chciet bavit navstiv jeho nadriadeneho, alebo sa stazuj na lekarskej komore-nie je to sice smrtelny omyl, alebo omyl ktory by mal nejake zivotunebezpecne nasledky, ale napriek tomu to stoji za pokus

astor

urcite nastiv doktora co ta operoval. kedze sa ti deformuju obe bradavky, nemal by to byt nador lebo je veelmi nepravdepodobne aby sa ti objavil nador v oboch prsnikoch a este aj v rovnaky cas. videla som uz take pripady ze aj po mnohych rokoch po plastickej operacii sa objavili problemy, takze myslim ze je to kvoli tomu :(

Rady

velmizufala,
to že si bola na operácii pred viac ako pol rokom neznamená, že sa niečo neprejaví až teraz.
V prvom rade by si mala navštíviť najprv svojho gynekológa, ktorý by Ťa mal vyšetriť, resp.poslať na sono,resp. mamograf... Záleží ako to posúdi a keď bude všetko o.k. po zdravotnej stránke, potom by som sa obrátila na toho operatéra, čo Ti vykonával operáciu a konzultovala to s ním.
Ak sa bojíš, či "tam niečo nemáš" ako si napísala, tak na čo čakáš. Čím skôr si daj prsníky vyšetriť.

velmizufala

No, lenze kedze to vzniklo viac ako pol roka po operacii tak to podla mna nema nic spolocne s operaciou..Skor sa bojim, ci mi tam nevznika nejaky nador, alebo nieco podobne. Je to zvlasne, a proste zvniklo to zo dna na den

out

Takto to dopadne, ked niekto chce okabatit matku prirodu a nie je spokojny s tym, co mu nadelila. Nakoniec sa to aj tak vypomsti.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bradavky - Fórum - ZDRAVIE.sk