nadorky v usiach?

Príspevok v téme: nadorky v usiach?
usnickaa

Ahojte,

mam taky problem s usami uz dlhsie. Ide o to ze moje telo respektive pokozka neznesie ziaden iny kov nez zlato, inak mam hned alergicku reakciu. Raz som si dala strieborne nausnice a odvtedy mam v usiach hrcky, normalne tvrde, bola som s tym u usneho ten mi povedal ze to tam nepatri-na jeho oddelenie, kozna zas ze to su nadorceky. Tak som to nechala tak neriesila a spravila si druhe dierky na nausnice a nosila len zlate nausnicky. Teraz som si kupila nove zlate a jedno ucho mi vzdy po nich spuchne, vyteka mi hnis ale nikdy sa neda cely vytlacit. Predpokladam ze tie stvrdnute hrcky su hnis. Kedysi mi na to doktorka odporucila len benzolieh no ten ako nic moc, ani aloe...tak co mam robit ist si to dat vyrezat? Alebo to mam len ja fakt sama taketo \"problemy\"?

usnickaa

nezmizli ani ked som rok nenosila nausnice akurat mi dierky zarastli a musela som si spravit druhe, a ten tanin alkohol? je na to dobry?

ploche_brusko

mam taky isty problem ako ty :), tiez som mala take hrcky, lebo som si nedala povedat a nosila som bizu, a ono mi po par mesiacoch same zanikli :) skus niekolko tyzdnov nenosit nausnice, a uvidis ze ci sa to zlepsi alebo ne :)