Chorobne bledá

Príspevok v téme: Chorobne bledá
vampiregirl

No moj problem je ze som nenormalne bleda...neviem ale stale mi ludia hovoria ze som velmi bleda a ze vyzeram choro atd...je to strasne neprijemne a asi aj vdaka tomu sa u mna vytvorila socialna fobia..mam pocit ze kazdy sa na mna pozera a ohovara ja preto :((( Do solarka velmi nechcem chodit kvoli riziku rakoviny koze a na slnku sa spalim stale..skusala som samoopalovacie kremy ale mam z nich len zlte flaky :(( co mam robit? nie su na to nejake vitaminy ? :(

velastastia

ahojte "Bledulky" tak musim zareagovat...nevedela som ze niekoho trapi aj takato vec...pretoze mna trapi zase opak Cervenanie...co by som dala za to mat vas problem...mne cervenanie znicilo zivot...uzavrela som sa a dostala som s toho SF...nedokazem ist ani do obchodu...robit zakl.obycajne veci...stale sa kontrolujem ci sa na mna niekto nepozera...aby som sa nezacala cervenat...je to dlhy pribeh...nebudem to tu vsetko pisat aj tak to nikoho nezaujima...len som chcela povedat dievcatam co tym trpia....budte radi ze ste blede...vzdy mate moznost dat si na tvar tmavsi make-up....ale Cervenanie je psychicka porucha...nepomozu ziadne make-up... aspon ja to takto vidim s mojej strany,,,,dufam ze to nezoberete v zlom....je to len moj nazor...ahojte

Maoam

inak tu, kde zijem to nikoho netankuje, lebo som skoro pri Dansku pomaly, tak co...

nahodou sa to tu strasne vela ludom paci a zapadam

a je to tak, ze je to dedicne, ja to mam po otcovej vetve

Maoam

cau, ja mam uplne bielu pokozku, v lete mi trocha vytaha pehy na licach a nose ale vramci vkusu, je to pekne a nic s tym nenarobim, proste som totalne svetly typ a co...zabijem sa? Na Slnku hned zhorim aj s UV faktorom 60 + mi je na Slnku vzdy zle aj s klobukom a dvoma litrami vody ci zmrzlinou

proste to tak je a je to dedicne, s tym nic nenarobis, no ja som sa spalila za detstva a mladosti brutalne, raz spaleniny 2.stupna, lebo ako decku a mladistvej sa mi vysmievali, ze som v lete biela a aj rodina ma nutila sa nasilne opalovat az som raz skoncila v spitali a odvtedy som s tym sama sekla

ale to som uz bola pomaly dospela a odvtedy chodim na Slnko malo a max. chranena ako sa da....

Prezyvka55

Biela pokozka bola vzdy vysadou slachty :) Podla mna je ovela krajsia ako opelane pokial samozrejme nema chyby. Pale girls rulez. Princezne.
A opalovanie na slnku je skodlive a rakovinotvorne.

Pokial bledost tvojej pokozky je prirodzene nie sposobena nejakou chorobou (vitiligo, albinia) tak sa tes, lebo mas najkrajsiu pokozku aku mozes mat. Rozhodne neopalovat.

anabela

čaute,
tiež mám odmalička bledú pokožku, nikdy som neriešila, či to niekomu vadí, alebo nie, som proste svetlý typ a opáliť sa proste neopálim. Z krvi mi zvykol vyjsť mierny nedostatok železa, resp. bielych krviniek, ale ako som sa dozvedela, dá sa to napraviť užívaním chlorelly, alebo listovej zeleniny, žihľavy v surovom stave atď...
Čo je zaujímavé, a pre mňa pomerne potešujúce, sú rady jednej skúsenej vizážistky, ktoré som našla tu: ona.idnes.cz
A to konkrétne značky a odtiene makeup-u, ktoré sedia extrémne bledým typom pokožky. Sú to však značky, ktoré nedostanete v bežnej drogérii, dokonca treba ísť k našim susedom. A sú drahšie. Spomína tam najmä MAC, SHIATSU a YVES SAINT LAURENT. Rada by som to vyskúšala a prelomila tú svoju nechuť k líčeniu.

nechapemvas

tak ja som proti solarku, a bleda plet je najkajsia. tie pripalene kreatury ma nezaujimaju. som bleda a aj tak som pekna, vsetci mi to hovoria. je to take aristokraticke. a nielenze to je esteticke ale aj zdrave,narozdiel od opalovania sa

Písmenko108

vampiregirl:
Ja som tiež chorobne bledá, tiež v podstate mám taký istý problém ako ty. Na slnku sa spálim do červena (vyzerá to ešte horšie). Začala som chodiť do solárka v podstate som tam bola ešte len párkrát, ale neľutujem. Vieš, ja tiež predsa nechcem sebe ublížiť a môj názor je, že rakovinu kože môžeš rovnako dostať aj na slnku. Vždy som bola proti solárku, ale teraz viem, že tam chodia pomaly všetci koho poznám a nič to nie je....

tak

Vykasli sa Ty na vsetkych kretenov, co takm hovoria, ak si ich nebudes vsimat, tak pojdu mimo Teba, budu Ta minat, si nadherna, aj Tvoja plet je nadherna, presne taka aka je, vies to, tak to priroda zariadila a tak je to aj spravne nechci to zmenit, ...

jancecka

ja viem mariaa ale ja mám spravené všetky testy a všetko je ok :D ja som sa tak narodila a aj mama má takú pleť :D