Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prečo to robí

Príspevok v téme: prečo to robí
moly

Boli sme velmi dobri priatelia. Mame spolu vela nezabudnutelných zazitkov. Velmi sme si rozumeli, ja som zacala vetu on ju dokoncil, pomahali sme si navzajom. Bol to moj spoluziak a asi preto, lebo som ho mala na ociach kazdy den som si neuvedomovala, ze ho lubim. Az teraz, ked chodime do inej triedy hoci na rovnoku skolu som na to prisla. Problem je v tom, ze sme spolu akosi prestali komunikovat, teda piseme si raz za rok asi tyžden intenzivne 4 hodiny v kuse a potom sa to vzdy nejak ukonci a my sa v skole tvarime akoby sa ani nic nestalo(stalo sa to 2x vzdy pocas prazdnin, vzdy po roku). Ja len neviem, preco to vzdy ukonci... ked mam pocit, ze si so mnou pise velmi rad a nevieme nase pisanie nikdy ukoncit. Prosim poradte mi PS: ma frajerku

moly

essie... to nase pisanie nie je praveze pravidelne... my si len piseme tak tyzden v kuse ( ozyva sa on, pretoze ja mam strach ze ak sa ozvem prva bude ma brat ako ze ho otravujem... myslim ze by to tak nebral... ale som v tomto smere citliva a mam strach, respektive neviem co sa mu odohrava v hlave) prvy krat sme si tk zacali pisat pred rokom tak ze v kuse, potom zacal novy sk. rok a ja som si myslela ze budeme kamosi... zo zaciatku sme sa v skole spolu rozpravali vzdy ked sme sa stretli, ale potom to prestalo, ja som z toho bola smutna, tak som sa mu zacala vyhybat, a ked som ho stretla, zdravila som sa mu tak ako som to citila( bola som z toho smutna), a teraz sme si zacali pisat znova po roku, ospravedlnil sa, ze sme nejako stratili kontakt a povedal, ze si vsimol, ze som sa na neho hnevala a ze dufa ze spolu budeme odteraz chatovat castejsie...

s fajerkou chodi uz viac ako pol roka, vraj ju ma velmi rad...hovori o tom casto, no predo mnou malokedy , spomenie ju sem tam, ale nie nejako casto

pri pisani, niekedy nepriamo naznaci, ze mu nie som lahostajna a ze ma ma rad (neviem presne ako ale aj ja si myslim, ze rad ma ma)ale pri akom kolvek otvoreni sa jeho citov potom sa to hned snazi nejako zahovorit... neviem preco ...

je to zlozite... jednoducho je prilis hlboko v mojom srdci na to aby som ho z neho dala prec a neviem ako sa mam teraz v skole k nemu spravat, kedze on ma pozna dost dobre a vsima si moje spravanie

usiko

chlapi povacsine nemaju zaujem o priatelstvo so zenou, pretoze zeny a muzi su ini, nerozumeju si, aj ked sa zda, ze si rozumeju...myslia inak, chovaju sa inak....a tak len velmi malo priatelstiev medzi muzom a zenou vydrzi.....proste je to nenaplneny vztah, pretoze tam nie je sex....podla mna....

essie

No, skoda, ze si si to uvedomila az teraz.
Mozno aj on k tebe citil nieco viac a uz vobec to, ze si s tebou tak pravidelne pise, nieco znamena! Lebo ja ti pravdu poviem, ze mat frajera, ktory by vypisoval pravidelne nejakej babe, no asi mu to vytmavim. Takze nvm, ci to bude aj z jeho strany IBA kamarastvo.
Nvm, ako dlho s tym dievcatom chodi, ale ak mas na to guraz, skus jej ho prebrat. Nehovorim to zo zleho, ale jednoducho to k tomu patri a co ak pravde vy dvaja ste si sudeni? Nikdy nemozes vediet..a takto aspon budes vediet na com si! A on tiez!
Nie je na tom nic zleho, si myslim, predcim ma tu ostatni popravia, pretoze ak ten chalan to dotycne dievca lubi, hned povie nie, ale ak ju nelubi, tak ma toto dievca cestu otvorenu. Takto to chodi...

jajka001_

suhlasim s prvym prispevkom, len nechapem preco sa tvarite ze nic - ved ked ste kamosi, tak sa normalne bavte stale nie? mozno ma len obcas taku naladu, ze sa potrebuje niekomu vykecat, a ty potom fungujes ako butlava vrba
si prenho len kamoska, a tak to aj ber
ak chces viac, treba to dat najavo

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prečo to robí - Fórum - ZDRAVIE.sk