Ked sa s priatelom len bozkavam tak sa mu postavi ...

Príspevok v téme: Ked sa s priatelom len bozkavam tak sa mu postavi ...
ivana44

ahojte s priatelom sme uz vise roka a nemali sme sex ja ho este ani nechcem mat lebo som nebola pri gynekologicke a ked tam nahodou pojdem s mamou a gyn. povie mame ze som uz mala pohlavny styk tak sa budem riadne hanbit. Len moj priatel je strasne nadrzany len ked sa bozkavame uz mu stoji, boli sme na kupalisku a kupali sme sa a ked ma videl v plavkach tak sa mu postavil. On nevie ze to viem raz mi to naznacil ja to hocikedy aj vidim ked man ieco oblecene tak to dobre vidno poradte co mam robit... neskusali sme ese nic a ja prva nechcem byt ze by som mu zrobila sl uzbu

AdamKrt

A kde je ten problem ? Ved je vsetko, ako ma byt... Nechces, aby sa mu postavil ? No tak to by ho musel byt asi vystaveny, ze by ste sa milovali, alebo urobilila by si ho rukou, ci ustami, ak nechces sex. Pripadne by si ho musela donutit, nech si to casto robi sam. Mozno potom by mu uz nestal pri kazdej prilezitosti.

Ale nemas sa coho obavat, mozes byt rada, je to prirodzene.

mickaaaa

jemu staci ked ma chyti za ruku len a je blizko aje to :)a toma 30 rokov cize ziadne chlapec..ale som rada ze tak funguje :DD

Heinz-klátil

mickaaaa - keď je nadržaný a má chuť na sex tak si píš že sa mu postaví. Lebo keď ako píšeš prisunie sa k tebe tak hneď na to myslí a... a už stojí / to je dôvod jeho erekcie

mickaaaa

tvojmu s apostavi aspon ked sa bozkavate..robite nejaku cinnost :)mojmu sa postavi uz len ked sa dotkne mojej ruky alebo sa prisnunie blizsie kumne a toma 30 rokov :D aspon nemam vela roboty zo stavanim pindura :D

ivana44

nie este som nebola pri gynekologicke nakolko ma obvodna esteneposlala ked mi nic nieje ale v najblizsej dobe pojdem :-)

Heinz-klátil

A keď máš 18 to si ako ešte nebola u gynekologičky?
Inak máš 18 tak mame môže biť jedno či sexuješ alebo nie. A keby niečo nemusí s tebou ísť k tej gynekologičke...
Jedine že by ste boli maximálne pobožný a sex až po svatbe :D veľa zdaru

kirk

Jezisi ... je to uplne normalne... .Mala by si byt mimo keby sa mu nepostavil ... to by znamenalo ze ho nevzrusujes..

Heinz-klátil

Prosimta kolko máš rokov? Ale pravdu odhadujem to okolo 15.
Inak to, že mu stojí to je normálne určite aj mne by stál a to teda poriadne :) Nieje na tom nič neobviklé ber to trebárs ako kompliment veď čo čakáš, že ho bude mať stále ovisnutý ako starý 80-ročný deduš??? lol