Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dievca ma nevie spravit..

Príspevok v téme: dievca ma nevie spravit..
hehehe

ahoj mam 17 rokov a som panic a nikdy som s dievcatom nic neskusal okrem bozkov.. a minule som bol s kamaratkou a mala strasne chute .. stale mi vravela ze je vzrusena ze ju vzrusujem a to sme len vedla seba sedeli..ja som nic nechcel ale potom mi spravila chute.. zacala ma hladkat v rokroku a tak a postavil sa mi.. to bolo v poho ale potom ked mi ho zacala honit a ked si ho dala do ust tak erekcia zmyzla.. a stalo sa to viac krat .. vlastne ma este nikdy nespravila.. moze to byt tym ze to dievca sa mi nepaci? a je mi doslova hm nesympaticke? .. lebo teraz neviem.. ked ma obchytkava mam strasne chute ale ked ide do tuheho tak to vzdy skonci.. a bojim sa ze to tak bude stale..

>:)

Viac dovodov moze byt...
1. Zeny ta nevzrusuju
2. Alkohol nepomaha niektorym muzom velmi...
3. Tvrdis, ze je to kamaratka, stava sa obcas a je to psychicky blok, ktory ti podvedome vravi, ze takyto vztah ti vyhovuje a nechces ho a)pokazit b)pokrocit v nom inde
4. si panic, mas podvedomi strach z toho ze malo vydrzis, ze sa mozno strapnis co sa moze premietnut prave do uplneho opaku a nebude ti stat.

Rada: skus sa sustredit na to, ze ti ho fajci alebo si predstavuj co kolvek ta vzrusuje. Prekonaj svoje zabrany a proste si tu fajku uzi.

anonym11111

mal som podobne jednoducho na to niesi zvyknuty ze ti niekto fajci vtaka :) po case to prejde ked prestanes mat z toho stresy

elementka

No, uprimne, podla mna to nema nic s tym, ze si ti je nesympaticka, lebo tebe, ako chlapovi, ked ti ho nejaka vezme do ust, tak by ti mal stat ako svieca a pri fajceni by si mal byt vzruseny jak stepna koza a nieto este, aby ti ta slast pominula.
Ja si skor myslim, ze sa ti sprotivila preto, lebo sa pri nej nevies urobit.
Mozno je chyba v tebe. A ked sa ti nepaci a hnusi sa ti, tak jej to povedz!! A co najskor vyskusaj ine dievca a ked sa ti to zopakuje, vyhladaj odbornu pomoc!! Mozno si poloimpotentny a tak.

ty hehehe

ja byt nou a vediet ze ako ma beries tak si ho dam do ust a odhryznem ty decko, radsej vezmi knihu a trochu sa vzdelavaj.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dievca ma nevie spravit.. - Fórum - ZDRAVIE.sk