Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

O hodinu idem na chatu prosím poradte čo tam mam doniesť akože "pozornosť"

jahodka123

flašu alkoholu nedonesieš určite ?? a čo iné sa nosí na chaty, oslavy, večierky atď ?? teda okrem chlebíčkov, jednohubiek, koláčikov - ale to sa ti zjavne nechce robiť. kúp v potravinách rožky s paštekú, určite budeš nepriehladnutelná :D Alebo kúp aspoň brzdu, tá sa zíde určite :D

blondula

karffiol :DDD .... tu "bystrinku" som ja vzdy potrebovala :DDD ..... sice uz je to stara tema,ale hadam si tam neniesla nejake kolaciky :DDD .... veru,"stare dobre chatarske casy" :P

Slobodna

karffiol :-D dokonale pripravený :-D
na chatu sa nosí len chlast, aj tak sa na chatu chodí len chlastať a sexovať :) jaaj staré dobré časy :))

karffiol

pivo, chlast, drogy, kondomy, spacak, bystrinku, ešus, nozik, nafukovaci klobuk a ruzove okuliare... a samozrejme poharik na snurke okolo krku a tricko "Also available sober"

Miluska :-)

Toto sú problémy, šak na chate ti stačí piť. Tam vydržíš aj bez jedla. Ale keď už tak chipsy, tie majú radi všetci a tá Pizza je super nápad:-P

feferonka

hocico zo slaneho - chipsy, slane bagetky alebo co predavaju taky mix slaneho
hocico zo sladkeho - muffinky, nejaky cely vacsi kolacik, ako marlenka, ktoru predavaju, aby sa z toho viaceri najedli
alebo kup pizzu, to potesi vacsinu a zaroven sa z toho aj viac ludi naje
a k tomu mozes nejaku vodu, dzus, mieralku, to je naozaj jedno
pripadne nakup viac ovocia a tam si spravite ovocnu misu alebo kup velky melon /akurat, ze je tazky/ a tam si spapajte
alebo viac druhu zeleniny a spravite si zeleninovy salat, k tomu dresing z bieleho jogurtu a hotovo
alebo kup nieco na spizy /mozete ich dorobit na grile a ak nebude, tak len tak na sucho/ - kupit mozes mozzarellu, paradajky, slaninku, zemiaky a plno ineho - samozrejme, nie vsetko dokopy, to som pisala rozne druhy

ladypanasoni

hm ale neviem či sa tam bude opekať problém je to že to je tak všetko narýchlo....aa čo keby som urobila fór a zobrala aj chipsy aj pol chlebíka - mix?:D:D?
prosím aké máte ešte nápady?- džús?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

O hodinu idem na chatu prosím poradte čo tam mam doniesť akože "pozornosť" - Fórum - ZDRAVIE.sk