Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extremne vypadavanie vlasov...co stym???

petrika111

ahojte baby,prosim poradte mi,co mam robit s mojimi vlasmi,ja som uz prisla najmenej o polovicu vlasov a neviem koli comu,uz dost dlho a postupne mi padali

eleonor3

dobry den,ja mam ten isty problem y pritom ziadnu antikoncepciu neberiem...neviem uz co mam robit,ist koznej alebo co??? dakujem

kuku7890

mozem ti povedat ze velmi!! tiez som ich mala uplne vsade, rano na poduske tolko ze som sa zhrozila a o umyvani ani nehovorim. teraz je to videt ze mi chybaju hlavne na temene hlavy-to je hlavny priznak androgennej alopecie.. tam padaju najviac. mozno to je od inej antikoncepcie, skus zajst za gynekologom, on ti poradi. a nech ti spravi aj krvne testy na hormony. ked chces daj mail alebo icq, mozme o tom blizsie pokecat ked chces, dak ti aj dobre recepty na vlasy

+bezmocna18

kuku...dakujem... a nebude to od antikoncepcie kedysi som jednu brala a dodzubala mi hormony....nechodila mi menstruacia iba na vyvolavacku ale tusim ze mi doktorky spominala nieco ze mam viac muzskych hormonov abo vela abo co... myslis ze mi to pomoze? a ako velmi ti padali??

kuku7890

ja som mala podobny problem, skus antikoncepciu vreya-odporucila mi ju kozna. mala som pravdepodobne zvysenu hladinu muzskych hormonov, lebo mi perfektne zabrala a uz mi vobec nepadaju. alpicort som aj ja mala ale to nic nepomoze, preventivne si tym hlavu ale natieraj lebo vlasom treba pomoct k opatovnemu rastu. ak chces mozme sa o tom blizsie poradit

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Extremne vypadavanie vlasov...co stym??? - Fórum - ZDRAVIE.sk