MINERVA

kriss

beriem minervu uz 5 mesiac,zatial vsetko okey....beriem ju pravidelne,kazdyvecer o 22:00 presne,akurat cca pred tyzdnom som vracala,tak som musela zobrat novu o 4:00 lebo tu o desiatej som vyvracala....menstruaciu mam v pohode kazdy mesiac....teraz som cca v polovici balenia,ale byva mi dako zle od zaludka,vobec mi nechuti jest,byvam unavena,nalady sa mi menia ako pocasie....chcem sa opytat,je mozne ze som tehotna? nepriek tomu ze to beriem poctivo (az na ten jeden vecer ked som vracala)?

aaaa

mozem mat z minervy zaludocne problemy ako napriklad odkedy ju beriem v noci sa budim na strasny hlad..ked sa najem je dobre..moze to byt z tych tabletiek?

arowska

ja008...na tri mesiace 990 Sk, ale v druhej lekarni som ich nasla len za 600 a nieco..tak tomu nechapem dost dobre ze preco boli lacnejsie o 300 Sk...ale ved na Slovensku sa stava vsetko :))

arowska

ja pouzivam minervu druhy mesiac...myslim ze je v pohode...ziadne vedlajsie ucinky sa neobjavili mozno mam trochu vacsiu chut jest ale inak je v pohode..odporucam