Chystame sa na prvy sex

elan

to je jednoduche. pockaj az bude plny dom, medzi tym kramy prejdu a urcite bude lepsi sex ako v prazdnom dome na zabijacke.....ved pises ze to ma byt prvy krat. co bude krajsie?

micaa

ja som na tom bola podobne, riesila som to cez gynekologa, ten mi predpisal tabletky urcene na oddialenie. Ale ak to chystas na tento vikend, uz bude asi neskoro...

1Mima2

ja mám osvedčene že ked chcem tiež odialit, tak každe ráno na lačno vypijem 2 šialky vody, do jednej a aj do druhej vytlačim pol citrona :)

Semi

presne tento problem doverne poznam my sme cakali radsej si to vychutnat prvy krat a nie sa stresovat ci to dostanes ..urcite bude prilezitost aj nabuduce

Telefoner

Ak sa rozhodneš pre vitamín C tak sa neboj dať si toho aj viac keďže telo si zoberie aj tak len toľko koľko potrebuje. Zvyšok vycikáš.

kuku7890

no na kazdeho tie citrony posobia inak. kamaratka si nimi prirodzene a v klude posunula kramy ked isla na dovolenku. na mna je zase ucinny vitamin C-mas to silnejsie ako citrony. obcas mi to az tak moc zabralo ze mi meskali aj 3 tyzdne tak bacha aby ste zas potom nestresovali:D denne som ho uzila aj 2-3 x

ESO

citrony neoodialia, len nebudeš mať také strašne červené. to je moja skúsenosť. Ale ak je čas dostať to, tak to radšej nerob. budeš napätá a báť sa, či to nedostaneš počas aktu. Aj keď budeš krvácať aj tak ak tak.

Kika:)

Správny jazdec ide aj na červenú sa hovorí....:D
Ale počula som, že citróny pomáhajú posúvat to, ja som to neskúšala...takže neviem..:D skús..