herecka v usa

bibba

presne tak. v amerike je velmi vela ludi co na karieru herecky caka. a okrem toho su tam aj vacsie talenty. aspon podla mna

susynka

no ved aj ja hovorim,ze tam caka milion iných na to,aby si ich niekto vsimol,a ked pojde,mozno z toho nic nebude,ale ona tvrdi,ze sa moze stat vsetko. mozno ze bude ona ta 1 z milion,ktoru budu chiet atd. chapete to :) proste to chce ist skusit,caka,ze to nebude lahke,ale ak hranie miluje,bude robit vsetko pre to aby sa nieco podarilo,a mmmmooooozzzzznnnnnnoooooo ju raz uvidme v telke :) nikto nevie.

dobra vila

A co ja viem?! :D Pravdepodobnost velmi VELMI velmi VELMI velmi VELMi velmi VELMI miziva, ale nikdy nevies. Sway ma pravdu, ale zas...niekto to raz musi byt :-P. Az na to, ze ja by som to videla este horsie ako 1: 200 000 :D.
Pozri...ak uz tu zozala nejake uspechy, venovala sa herectvu a je v tom fakt dobra, nech ide. Ved ked mate na to peniaze a daju jej, tak preco nie.
Kazda skusenost je skusenost.
Aj ked by si mala uvedomit, ze vacsina tych hviezd to robila uz aj predtym, venovala sa tomu roky, predcim sa stali hviezdami. A 85% z tych fakt ze hviezd na vyslni je velmi vsetrannych, dokazu tancovat, spievat, hrat na hudobny nastroj.
Ale pokial iba sniva, tak nvm.
Som toho nazoru, ze ked je niekto FAKT sikovny, vsestranny, tak sa mu to moze podarit.

lara5332

no pozri sa na nasu nemenovanu slovensku herecku, uz tam zije peknych par rokov, a snazi sa tam presadit ale hrala len par malych roli, ale zasa nahoda je blbec, alebo sa staci vyspat s celym stabom a nejaku tu rolu mozno dostane