Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla???

Príspevok v téme: To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla???
Andrejka159

Takze mam taku otazku . Tá je uvedena v nazve temy.
Mam len 18 (alebo až? ) a este som nezacala so sexualnym zivotom . V podstate som este s nikym este tak poriadne ani nechodila hoci nemozem povedat ze som skareda baba lebo zaujem by ozaj bol . Len mne sa akosi nechce do toho hrnut. ..
Prekvapilo ma vsak ked mi kamaratka ,tak stara ako ja pri narodeninovom priani povedala ze aby konecne uz aj ten sex bol... Trosku som ostala zaskocena, neviem akoze som nieco menej ked po tom zatial netuzim?? Ci v dnesnej dobe je to uz asi vazne moderne zacinat so sexom v 15 tich s prvym ktory mi skriizi zivot??
Zaujima ma vas nazor.... Dakujem:)

Milanko14

Súhlasím s rôznymi tvrdeniami, ja ešte pridám to, že sa bežne stretávame so zničenými kreatúrami ktoré už ani nevadia čo do seba:
či sex, alkohol, cigarety, drogy a neviem čo ešte.
Najlepšie z tohto je ten primeraný sex, s láskou a ochranou. Vynechám ten priležitostný.

simi767

vies v dnesnej dobe sa uz aj 15 rocne deti, ale aj mladsie hrnu do sexu akoby to cim skor chceli mat za sebou...ale k comu to je ked vlastne ani netusia o com ma sex byt, potom je jasne ze drviva vacsina mladych ludi ma zle skusenosti s prvym sexom, lebo ho vyskusali len zo zvedavosti a potom sa cudovali ze to nie je take ake si to predstavovali....myslim si, ze sa nemas preco ponahlat a o to viac si ta bude vazit tvoj partner s ktorym sa rozhodnes aby to bolo po prvy krat...bude si ta omnoho viac vazit a urcite je to lepsie akoby si mala za sebou uz sexualnych partnerov....

SiSA89

Nuz ja mam na tuto vec taky nazor.Kazdy clovek nech zacne so sexom ked je pripraveny niest zodpovednost za svoje ciny.Aj ja si myslim,ze dnesna doba je dost zvratena v tom,ze so sexualnym zivotom zacinaju doslova 12 rocne decka,kt.nemaju nic vzdelanie,pracu a co je hlavne nie su psych.pripraveny na to stat sa rodicmi.
Druha vec je ta ked je clovek v dlhodobom vztahu a nezacal s partnerom intimne zit.Podla mna neni normalne ak napr.po troch rokoch vztahu sa ludia nemilovali.Je uplne prirodzene,ze ak niekoho milujeme tak po nom tuzime aj fyzicky. Kazdy clovek ma svoju sexualitu a mne by prislo velmi divne keby chodim s priatelom tak dlhu dobu a on by bol natolko"tolerantny",ze by mu ani naznakom milovanie nechybalo..to uz by som hladala pricinu inde...

Tolko moj nazor...

titaa

PETO T prosím? polovica triedy mala za sebou potrat v 15-tich? inak si v poriadku, hej?

Moja skúsenosť, môj názor - prvý sex som mala v 26-tich...4 roky som chodila s chalanom, s ktorým sme (z dôvodov, o ktorých sa tu nechcem rozpisovať) mala veľmi zlý sex asi 2x...potom sme sa rozišli a našla som si partnera, s ktorým bol aj sexuálny život ok. A tie reči, že o nič neprídeš...ja som prišla, určite..dnes by som to spravila inak, dnes by som už toľko nečakala...ak je vo vzťahu aj milovanie, má vzťah úplne inú intimitu, je to úplne o inom...sex nie je niečo, čomu sa treba vyhýbať a čo treba odkladať donekonečna...iste, v 15-tich to asi nie je celkom dobrý nápad, ale v 20-tke by som to už neriešila

hmm

ale mozno treba vysetrit hormony ak si mlada a pekna a nemas chut mat dnu neni to normalne podla mna psycholog alebo hormony

ninka.

Andrejka159 a to si chceš s niekym začať len kvoli rečiam druhých ??? Nikdy to nerob začni si s niekym až keď sa budeš sama na to cítť aj keď to bude v 30 rokoch. Je to tvoja vec a zakon na to nie je že už napr v 20 by si už nemala byť panna.
Ja som napr prvy krat s niekym chodila keď som mala 27 rokov, takže vtedy to bol aj prvý sex. Uživala som si dovtedy bezstarostný školský život Dovtedy som sa vôbec ani nezaujimala o chalanov toto bola nahoda že sa mi prihovoril v jednom obchode. Takže ešte raz je to len a len tvoja vec aj keby si bola do smrti panna.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla??? - Fórum - ZDRAVIE.sk