To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla???

Príspevok v téme: To sa uz dnes naozaj nenosi ked sa baba s prvym sexom neponahla???
Andrejka159

Takze mam taku otazku . Tá je uvedena v nazve temy.
Mam len 18 (alebo až? ) a este som nezacala so sexualnym zivotom . V podstate som este s nikym este tak poriadne ani nechodila hoci nemozem povedat ze som skareda baba lebo zaujem by ozaj bol . Len mne sa akosi nechce do toho hrnut. ..
Prekvapilo ma vsak ked mi kamaratka ,tak stara ako ja pri narodeninovom priani povedala ze aby konecne uz aj ten sex bol... Trosku som ostala zaskocena, neviem akoze som nieco menej ked po tom zatial netuzim?? Ci v dnesnej dobe je to uz asi vazne moderne zacinat so sexom v 15 tich s prvym ktory mi skriizi zivot??
Zaujima ma vas nazor.... Dakujem:)

lleilla

vies,ja som si polozila otazku,kym som mala svoje poprve.Je to miesto,cas a clovek s ktorym to chcem a nech by sa stalo v buducnosti cokolvek,tak to nebudem lutovat? Az ked som si vedela odpovedat,tak som sa rozhodla,mozno smiesne,ale pre mna dolezite...

lleilla

Andrejka,to sa neda naplanovat,ze prvy bude aj posledny...to by bolo prilis jednoduche,ale tym,ktorym to stastie maju-neviem,ja to povazujem za krasne.Niekto moze argumentovat a ohanat sa skusenostami,ale moj nazor je taky,ked som spoznala to co mi absolutne vahovuje,naco by som mala skusat nieco ine s druhym. Pre mna to nie je len o pozitku,ale je to o nas dvoch,o mne a cloveku,ktoreho milujem.Vies,keby mi to aj s mojim prvym nevyslo,co dufam,ze sa nestane,vzdy bude pre mna ten prvy,ktory bol bol pre mna jednoducho uzasny a vdaka nemu aj to moje prve milovanie s nim.

AdamKrt

To len stadocko frikulinskych oveciek a zajacikov sa pokusa dostat do guinesovej knihy rekordov, kto si skor zasexuje, aby sa pochvalil pred kamaratmi...

Andrejka159

leila myslim ze to citim rovnako ..
nehovorim ze je to po PRVE pre mna zivotne dolezite, ale zalezi mi na tom kto to bude..a aby ten chalan stal za to .

lleilla

Ked sa na to necitis,neponahlaj sa a nenut sa do nicoho.Ja nelutujem,chcela som cakat a priatelovi som stala za to,aby bol trpezlivy a cakal tiez :O).Pre svoje prve milovanie som sa rozhodla "az"par mesiacov pred 23 a nelutujem.Bolo a je to krasne s clovekom,ktory pre mna znamena tolko,ze som chcela a chcem byt len jeho.Mozno som staromodna,ale ja to tak citim...

sway

A nie je jedno,co je moderne?Kamaratka ti to pravdepodobne povedala zo srandy.Bud rada,ze si to nestratila niekde opita na disko v 14 ako vacsina dnesnych dievcat.