tenke litka tenke nohy

litos

mam 16 rokovvyška možno 176 cm vaha možnoo tak 66 kg takže mylsim si že hmoty je tudosť nie?ale šetko vidnoskor na bruchu tam tej hmoty jemam bruchoako tehotny viac menej a nožky tenke

AdamKrt

Ano, v posilke by to slo, ale za istych podmienok. Mas dany urcity metabolizmus. Aby to z niecoho sa vytvorilo, musis mat nejaku hmotu a tu mozes dosiahnut jedine stravou. Ked budes mat nejaku vahu, potom to mozes zacat premienat na svaly.

Ale mozes sa pripravit, ze Ti povedia take jedalnicky, ze budes jest ako prasa, aby si pribral a cvicil ako drak.

V jednoduchosti, ako si pamatam. Na rast svalov su dobre kratke serie s vacsimi vahami. Ale musis mat STRAVU, to je zaklad. A pozor, ak to prezenies, mozes si ublizit. Nakladal som si tak bez rozmyslu, kolko uvladzem. Cvicil som sam bez trenera a svalovo nebol problem, ale jedno koleno ma zacalo pobolievat, az som si ublizil. Takze opatrne, rob to radsej pod dozorom. Vypracovat treba ako jedalnicek, tak plan treningu.

Uvidis, ako dlho Ta to bude bavit, ci Ti to bude stat za tu namahu...

odpovedam

pokial si k tomu objednas trenera, ktory ti specialne pre tvoje lytka pripravi program, tak vyskusaj. Ale vravim, zazraky necakaj.

odpovedam

tak to by si chcel vela, nemyslis? :-)
Skus posilovat, zvacsi sa ti objem svalovej hmoty. Inak poradit neviem. A nemyslim, ze ucinok bude vyrazny, kedze kazdy ma postavu inu. Ked si raz chudy, tak si proste chudy a mas chude nohy. Rasej sa nauc mat seba sameho rad takeho, aky si ;-)

AdamKrt

V prvom rade slusna strava a skus zajst do posilovne, mavaju tam trenerov a nech Ti vypracuju program napr. na tie nohy...

Ale zakladom je strava. Inac mozes cvicit, posilnis si nohy, ale mozu byt stale chude...