Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

L-dopa

Príspevok v téme: L-dopa
trip

Chcel by som sa spýtať na vedľajšie účinky L-dopy. Pýtal som sa doktorky či by mi to nemohla predpísať, načo mi odpovedala či nechcem ísť skôr na psychologiu. Mám 17 rokov a 168 cm. Rád by som ešte narástol, ale povedala že keď mám uzatvorené rastové štrbiny (na čo asi prišla rendgenovymi ocami na prvý pohľad) tak mi môžu zhrubnúť prsty a podobne... nedá sa to zohnať nejak inak? :D

RNG

Dat vyse 200 KC za 50 gramov obycajneho africkeho drveneho bobu je zdieranie. Keby to bol aspon vytazok, so zvysenym obsahom L-dopa na 15% az 40%, tak by to bolo opodstatnene.
Takto vlastne ani nevies, kolko tej L-dopy z neho dostanes.

RNG

Dost kvalitny vytazok z mycuni pruriens ma napr firma Now foods, ktorej prosdukty najdes u mnohych firiem na internete, pre Slovakov napr iherb,com a ine
Dolezite je kupovat nie ten bob, ale vytazky z neho, kde je presne urcene mnozstvo ucinnej latky, najdes ich ako standardizovane, s udanim percenta L-DOPA

ALIDEDO

Zamatový bôb / mucuna puriens - vraj je to pozitívne spolu s kotvičníkom / tribulus terrestris na bodybuilding. Ak áno, existuje v tejto kombinácii dáky produkt ? Ako prifišportovec nechcem žiadne anaboiliká a tak podobne.
Ďakujem za odpoveď
Marian

A-Z

ako bespečná dávka zomletej Mucuny sa považuje 7 g na deň, ale pri skúškach Liečby Parkinsonovej choroby nebolo zistené vedľajšie účinky ani pri 15 g
V budúcom roku by mala byť na slovenskom
trhu fazuľa Mucuny,ako semeno okrasnej rastliny na sadenie,lebo podľa slovenských zákonov je zakázaná ako potravina

A-Z

trochu doplním obsah L-dopy v Mucune pruriens sa pohybuje medzi 3 až 8 %,
ale väčšinou 3,5 až 5,5 % a na doplnenie
Mucuna obsahuje látky,ktoré pôsobia ako
prekurzor pri odbúravaní tukových látok
a tvorbe svalovej hmoty,teda okrem pôsobenia na tvorbu rastového hormonu. Stačí na užívanie na jemno zomletá fazuľa Mucuny ktorá sa dávkuje do 5g na deň a to v dvoch dávkach po 2 až 2,5 g zvyčane po jedle na obdobie 40 dní

doubledog

videl som doplnky pre bodybuilding z obsahom vytazku Mucuna pruriens, ale tipujem, ze tam bude dost malo tej ucinnej latky

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

L-dopa - Fórum - ZDRAVIE.sk