Poradna pre baby

Veronika_27

no a čo mňa trápi? to že som skončila dlhoročný vzťah s debilom... a teraz som našla fakt chlapa ako sa patrí, čo sa o mňa dokáže postarať a obskakuje ma ako cisárovnú Sisi, ked sme spolu... a tam je ten problém, vzťah na diaľku, sme spolu jeden-dva dni raz za dva týždne cca a mne nehorázne chýba :) je to iné, ked nie sme spolu, mám pocit, že ho mám málo :) už som kvôli tomu aj zmätkovala, ale stále mám v sebe pocit, že to je ten chlap, ktorý mi ukáže to, pre čo sa oplatí žiť :) len mám trochu problém naučiť sa žiť s tým, že sa ho nemôžem dotknúť tak často, ako by sa mi žiadalo...

Veronika_27

ja som zase počula, že na rast pŕs je dobré piť čierne pivo :) čo je na tom pravdy neviem, lebo pivo nepijem :)

ivana95

chcela by som sa spýtať....dá sa otehotnieť bez toho aby sa pretrhla blana? ..lebo priateľ mi to robil rukami, blana sa nepretrhla, ale mešká mi menštruácia, tak ma napadlo, či sa to tam nejako nemohlo dostať...

alkohol

Chcem sa opýtať. Len vážne odpovede. Viem že ak je opitý muž ovplivní to jeho spermie takže je menšia možnosť oplodnenia ale ak je opitá žena deje sa niečo čo by mohlo zmenšiť šancu na oplodnenie?

Macka.m11

Neviem ako mám začať, preto že ani neviem či to má nejaký význam vôbec písať, ale nemám sa komu zdvôveriť. Mám 21 rokov a žijem život ako 50-níčka. Mám ročného syna, mám prácu, domov kde mi je dobre a žijem s mojou matkou. Otec môjho syna sa na nás vykašlal tak musím živiť moju rodinu ja a stále dookola to isté. Mne to nevadí ale čo mi vadí je že sa cítim sama. Chýba mi môj starý život, všade boli moji kamaráti, ked som mala partnera, ktorý mi dával lásku. Nikdy som sa necítila tak sama ako teraz. Ja viem mám krásneho syna ktorého milujem a robím preňho všetko ale aj ja som len živá bytosť ktorá potrebuje mať niekoho vedľa seba. A ked aj niekoho spoznám tak sa z neho vykluje grázel. Chytajú ma depky a riadne, hlavne dnes ked je pekne a je piatok a ja som doma \"sama\". Mám kamarátov mohla by som niekoho pozvať von, ale nedása, preto že bud sú v robote alebo majú partnerov a chcú byť sami. Ja som už fakt znechutená. Hlavne cez víkendy. Chcem byť milovaná

Scarletta

strasne som sa platonicky zamilovala do jedneho chalana...chodi do skoly kde ja, je v mojom veku ale ani si ma nevsimne....nehovorte ze budu aj druhy ktory sa mi zapacia...to nikdy..ja ho nedokazem oslovit, okolo neho je strasne vela kamosov, trva to vsetko uz niekolko rokov..co chvila pojdem na dalsiu skolu a bude neskoro...mame spolocne zaujmy ale hovorim ze ja ho nedokazem ho oslovit..normalne by sa mi podlomili kolena.. :(
stale nanho myslim a nechcem zabudnut..lebo to by sa nikdy nedalo.uz som zufala... nie som ano skareda, mam peknu postavu, vlasy, oci, spoluziacky mi hovoria ze som celkom pekna ale celkom.... viete..mam pekne rysy .nos...tvar...vsetko ale spolu to neni nic moc... prosim poradteee! :/