Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradna pre baby

Monii

slečna zúfalá, nesťažuj sa, ja mám tiež 70A a aj to mi nie vždy sadne, mám 17 .. hlavne že ich máme zdravé :P

ZufalaA

Baby! ja akoze uz som v koncoch!! 14 rokov na krku a prsia nikde :((( nosim podprsenku 70A neni mi velka ale sak pre boha som ako zaostala... :( nechcem mat zase nejake pameline ale.. :((( Viem, poviete to chce cas, geny atd..Ale ak sa s tym aspoň vyrovnať??

Jaa Nina

môj problém..???...veľmi jasný...PODKOŽNÉ VYRÁŽKY...viete na nich nikdo nejaký účinný recept..???? najlepšia by bolo domáci....ale vyskúšam aj kozmetiku.....to čo som doteraz používala mi veľmi nepomohlo.....

megi118

táto stránka je na to,aby sme si navzájom poradili-preto sú tu témy rozdelené na-zdravotné,psychické,či kozmetické-táto téma je tu nanič.
je zmiešaná
a ťažko sa v nej orientovať
Je zbytočne založená.-moja mienka.

sueeeeeeeeee

Môj problém je s jedným chalanom . Pred Vianocami som sa zaľúbila do chlapca. Vždy sa na mňa usmieval a prezýval ma. Neskôr som sa zdoverila kamrátke a ona povedala že aj on je zľúbený do mňa. A tak ked sme sa stretli vždy sme si pekne pozdravili.Stále som čakal kedy ma pozve von ale on nič. vypýtal si aj moje číslo zavolal mi 3 krát ale ja som nemala mobil... Potom sa to nijako zvrhlo a už ani neviem či sa mu páčim . A to je najhoršie lebo mám depky. JEdna kamrátka mi radí robiť sa nedostupnou nepísať mu ale pozdraviť. JA by som sa zas chcela k nemu distať bližšie zaflirtovať čo mám robiť ?,

Lujza09

Ahoj chcela by som ta o nieco poprosit. Pred 2 mesiacmi som chodila s chalanom von na prechadzky a bolo vsetko super. Doslo aj na pusu......lenze o mesiac ma prestal volavat von a zistila som ze ma frajerku...A teraz je to takto : Vzdy ked sa stretneme napr. na ihrisku pozdravime sa, a potom sa stale na mna pozera ..... co si mam o tom mysliet ??...moze ku mne nieco este citit???...prosim vas odpiste mi co najskor lebo ma asi porazii..dakujem :.-))

tifany

jednoockoo, ak nedostanes dlhsi cas, zajdi na gyndu nech ti pichne vyvolavacku. ja som tiez nedavno vysadila tabletky a na 3 mesiac som nedostala kramy, myslela som si ze som tehotna, ale robila som ti test a bol negativny tak som zasla aj s priatelom na gyndu, doktorka ma prezrela , pichla mi vyvolavackua povedala ze si musim znova nasadit hak. takze teraz aj ked je priatel na 3 mesiace v zahranici ju beriem, lebo sa bojim ze sa mi cyklus znova narusi.. ale inak mne pred hak aj pol roka meskali kramy..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradna pre baby - Fórum - ZDRAVIE.sk