Ako pribrat - zvacsit objem svalstva?

siss

caute.aj ja mam problem.mam13rokov a vazim 34kil.poradite mi ako pribrat?mama mi doma vari chodim aj na gastro a vysetreniach s crevami. mam len viac niakej kyseliny v zalutku.poradte mi prosim.v rodine sme normalni len rodicia su trosku pri tele.diki

jukko

najlepsie na pribratie svalstva je ked zacnete konzumovat jedla ktore maju vela bielkovin a to su napriklad kuracie prsia ryby hovadzie maso,ovsene vlocky s mliekom ale netreba len jesz ale aj cvicit aspon 5krat do tyzdna 30 minut vysledky uvidite uz aj po tyzdny ze ste pribrali a ked nie tak ste aspon zosilneli

Shalom

Ja mam tiez taky problem. Skus zacat cvicit- Pilates + Posilnovanie a urcite si chod dat vysetrit stitnu zlazu, mozes mat problem s metabolizmom.....

maja

Viem vam tolko poradit ze berte nejake vitaminy napr.B12 jedzte vsetko neviem ako sa stravujete ci vlastne jete varene jedla ,nemusia byt mastne ale proste ci vam doma mamka vari a pecie lebo hlavne take deti su vzdy chude ktorym nenavaria nech sa najedia co vidia a casto to byva potom tak ze nejedia nic.No neviem.Ahojte

gabika

ja mam tiez ten isty problem.Mam 16 a som velmi chuda a neviem nijak pribrat, hoci by som chcela.Lekárka mi hovorí, ze by som mala viac jest, ale jem úplne normálne.A nic.tak som si povedala ze nebudem nasilu jest, priberiem ked budem starsia.