Zvacsenie prs prirodzenou metodou

Príspevok v téme: Zvacsenie prs prirodzenou metodou
consuella:)

Docitala som sa z jednej knihy od americkej autorky lucille sorella o osvedcenej metode !!!zvacsenia prs!!! www.flat2fab.com
odporucam si precitat celu stranu- uzasne vysledky:)

no a ja som sa dopatrala, ze na ,,oblafnutie" tela, co je potrebne k rastu prs, kedze uz je puberta za mnou (teda nevm, mam 17) a tiez nie som tehotna-to su 2 pripady, ked prsia rastu od seba, treba dostat hormony na urcitu hladinu...

a tomu napomahaju bylinky ako:
red clover(datelina cervena)
fenugreek (senovka grecka)
saw palmetto (plody trpaslicej palmicky)

a dalej sa pise ze z kazdeho treba brat 3x denne 1 kapslu, cize rano, naobed a vecer (pre nechapajucich- za den to bude 9 kapsul) a doporucuju sa mnozstva:
red clover-350-375 mg/kaps
fenugreek-600-620 mg/kaps
saw aplmetto-540-600 mg/kaps

a velky ucinok na vstrebanie vsetkeho tohto ma masaz prs pomocou progesteronoveho kremu (pripadna alternativa tzv. milk thistle, co ako som zistila je nieco ako bodliakove mlieko/olej)

este sa tam pise o velmi ucinnom cleavage cream (=dekoltovy krem) co si kazdy ma doma individualne zarobit a to nasledujucim sposobom:
1 cajovu lyzicu tekuteho sladoveho extraktu zmiesate s 1 cajovou lyzicou teloveho mlieka a je to:)

no a ta masaz tiez nie je len tak, je to specialna chi masaz, ktora sa ma robit 2x denne po 360 kruzeni (to da zabrat)
a robi sa nasledovne:
zahrejete si dlane trenim o seba takych 15 sekund a potom polozite na prsia a hladite v takych kruhoch smerom donutra pre lepsie pochopenie- na pravom prse to vychadza na smer hodinovych ruciciek a na lavom proti smeru:)

taaaaaak tolkoto moja pomoc a teraz ja potrebujem od vas pomoc- kde a za aku cenu dostat tie veci??

ked ma niekto nejaky napad ozvyte sa, pretoze ja uz 2 dni hladam po nete jak sibnuta a nic:) nie ako v usa, kde dostat presne v tych koncentraciach a nie ako ked som pozerala saw palmetto iba v prostenale som nasla:D

tak mi dajte vediet a podelte sa, vsak ja som sa tiez podelila o zaruceny recept na prirodzene zvacsenie prs;)

jelka000

meri.m,
celkom zaujimave taoistických postupy :-) ja si robim CHI masaz odkukanu zo spominaneho fora. Prve dni boli moje prsia neskutocne citlive az bolestive, uz je to ok.

Tie byliny su naozaj zaklad NBE, preto zacinam s nimi, myslim vsak ze skusim pridat aj hops a Alfa alfa caj.

Xx j.

Jajka11892

jelka000 no tak paráda sa teším z tebou, že aspon niekomu sa to podarilo. :) Možem sa ta spytat ako ti k tomu pomohla aj strava čo napríklad papáš a s tymi cehmikaliami a vodou. Ja by som strašne potrebovala zväčšiť poprsie mám 18 a prsia ako 10 ročné dieťa. Proste u mňa zväčšenie pŕs v puberte nenastalo :-/

jelka000

Ahoj Jajka,

nemyslim si ze zvacsenie prs je len o tabletkach a bylinkach. O NBE / natural breast enhancement / som sa zacala zaujimat asi pred rokom, a zhruba 9 mesiacov trvalo, kym som presla rozsiahlym researchom na internete - testom mojich hormonov a prechodom na zdravy zivotny styl. Zvacsenie poprsia je vysledok hormonalnej rovnovahy a tu ovplyvnuje viacero faktorov - jedlo, voda, ale aj tvoje emocie, a v kazdom pripade chemikalie ktore pouzivas kazdy den.

Kazdej zene ktora sa rozhodne pre NBE alebo po slovensky PZP - /prirodzene zvacsenie poprsia/ odporucam research, nastudovanie literatury zaoberajucej sa touto problematikou, nech vie do coho ide.

Ja som oficialne zacala moje PZP dobrodruzstvo len pred 3 tyzdnami a moje prsia su plnsie. Napisem ako to pojde dalej, zatial som velmi spokojna. Xx j

meri.m

Jééj, jelka000, zaujímavá stránka, díky za tip. :-)
Ja som niekde čítala o tej senovke gréckej a fenikli, že zaberajú, ale zatiaľ som ich nejako intenzívne neužívala... aj saw palmetto vyzerá podľa obsahu látok veľmi dobre.
Tá masáž je súčasťou ženského jelenieho cviku z taoistických postupov a myslím, že niečo podobné je aj v tantre. Nielen na zväčšenie pŕs, ale celkové zharmonizovanie organizmu a plnohodnotné využitie energie.

Jajka11892

jelka000 - Ahoj chcem sa ťa spýtať, že či ti to pomohlo pri zväčšení pŕs. A ako užívaš tie bilinky?

jelka000

ahoj consuella,
ja si sice nakupujem byliny v uk, ale na slovensku sa da tiez najst nieco z tych bylin...

ok takze moj program:
saw palmetto- SERENOA REPENS
wil yam - Dioscorea villosa
fenugreek - Trigonella foenum-graceum

vsetky som nasla na -odkaz odstránený- - ak ma niekto skusenosti s touto web strankou dajte vediet - ceny su velmi zaujimave.

A este k celemu programu - moje pokroky su super! vsetky info na www.breastnexus.com

zelam vsetkym uspesne dobrodruzstvo za krasnymi prsiami!!!

lucy333

mam taky dojem ze RNG ti aj tak neodpise....
inak ta stranka co poslal a keby to fakt fungovalo, to neni ani vela penazi, lenze tie co tu pisete tak ste nastrocne a nemozete si to dovolit a kazda by chcela vela ale ziadna neinvestuje to sa mi paci najviac

lucy333

hahaha to bolo vtipne, ake su dolezitejsie veci? ze moj chalan sa diva po prsnatkach???? uz mi s toho sibe
ale stavim sa ze ty mas ich velke tak nemas co ine riesit, gratulujem
kamarat bol v amerike pred dvoma rokmi a americanky jedia tieto tabletky uz ako adolescentne, maju velke prsia, to mi potvrdil