Interupcia ako prebieha?

lionesssssss

už to síce nie je aktuálne, ale len pre doplnenie informovanosti niektorých - od 16tich rokov nie e potrebný súhlas zákonného zástupcu k interrupcii

aklikatqwwer

interrupcia ...to pravdivé výstižné slovo je VRAŽDA tak isto nie prerušenie ale UKONČENIE je to pravdivé slovo ved keď niečo prerušíš môže to pokračovať čo sa v tomto prípade povedať nedá ...www.youtube.com

achjaj12

Barborka1558: ahoj barborka zelam ti hlavne vela sil, kasli na chlapov niesi predsa sama, mas svoju dcerku, uvidis ked budes najmenej cakat pride ten pravy. a chcem sa este opytat preco ti povedali po zakroku, ze nebudes uz mat nikdy deti? sa ten zakrok nejak skomplikoval mala si nejake komplikacie?

Lulu2011

bruno - neda, nema 18 tak rozhoduju rodicia, musia to podpisat, existuje aj tabletka "po" ci ste nevedeli, ze doslo k otehotneniu? :)

jankaaaaaaaaa

bruno: gratulujem. skoda ze takych hlupakov ako ste vy dvaja je v dnesnej dobe vela.
mozte setrit na vybavicku, kociarik a tak dalej.

bruno010

PROSIM VAS,JA CHCEM IST S PRIATELKOU NA INTERUPCIU ALE JE TAM MALY PROBLEM,JEJ MAMA NEVIE žE JE TEHOTNA A ONA MA LEN 16r. NEDA SA INTERUPCIA SPRAVIT AJ BEZ RODINNEHO PRISLUSNIKA? JA MAM 23r. DAKUJEM :(

majče

Som proti potratom, je to vražda . Ale spomenula som si na Terezu P... moderátorku z Čiech, ktorá sa veľmi sklamala v človeku . otca nenarodeného dieťaťa , bola presvedčená , že s genetickými predispozíciami otca, ktorý sa zákerne postavil k nej a dieťatku, nechce mať s ním dieťa. Aj to je kus reality.

Barborka1558

Velmi ma zaujim ako si dopadla ja ani nemam silu napisat co som urobila ja.nepytaj si rady ostatnych toto bolo len tvoje rozhodnutie.ozvy sa padaju mi slzycky.keby som vedela ze v tom niesom sama vtedy zvladla by som zit inak.mala som 19nast partner sa vyhrazal ze vyzabija aj moju rodinu nie len mna.bolest a smutok je obrovska ked ti povedia po zakroku ze uz dalsie mat nebudem boli dve...nasla som si chlapa co bol uplne iny.rok nato som v bolestiach navstivila lekara diagnoza?samovolny potrat bola som uz po prvej rane kost a koza a moje nadeje sa skoncili pri druhej rane.moj partner to znasal horsie ako ja.uz som ned ufala,ale tuzba bola silnejsia ako reci lekarov.21rocna som porodila zdravu dcerku dnes ma 7r.prvacka.minuly rok jej ocko odisiel k zene o 10rokov starsej odomna rozvedenej s tromi detmi.ta bolest ktora zrala moju dceru bola trestom za cely moj zivot.toto nikomu nezelam pozerat sa do ociek plnych slz za tyzden som schudla 10kg otravila sa alkoholom a nenavist k chlapom som este nerozdychala.uz je to rok sme same,bez penazi u rodicov zavisla na ich pomoci.a co sa tyka BOHA on nam dava zivot a on nam dava smrt som veriaca a preto viem ze aj myslienku a ciny nam riadi.takze ty deti sa nemali narodit bo by som nemala to co mam teraz

bella12

V piatok 25.3. do našich kín prichádza film s názvom BELLA inšpirovaný skutočnou udalosťou. Hlavná hrdinka Nina sa nachádza v neriešiteľnej situácii a rozhoduje sa pre potrat. Film je hlbokým a dojímavým príbehom o hodnote života, rodiny, priateľstva a lásky, nehodnotí ani nekritizuje. Ak si v podobnej situácii ako Nina, pozri si ho, verím, že Ti aspoň trochu pomôže pri Tvojom ťažkom rozhodovaní...

bella12

odkaz žalmu pre veriacich:
každé počaté dieťa je Bohom chcené a milované, už od prvých okamihov svojho života má dušu a ľudskú dôstojnosť, Boh ho pozorne sleduje, ochraňuje a zastáva sa ho pred každým, kto by mu chcel ublížiť

pre neveriacich:
okamihom počatia štartuje v tele matky tajomný a úžasný proces formovania nového človeka. Je nádherné sledovať, ako sa počas jednotlivých dní a mesiacov dieťa postupne vyvíja, až kým nie je priprané narodiť sa. Tento zázrak života sa odohráva pred našimi očami, my si ho však nevážime a odhadzujeme ho. Všetci sme raz prešli prenatálnym vývojom a sme radi, že žijeme, že sme sa narodili. Čo by sme nechceli, aby nám urobili naši rodičia, nerobme ani svojim deťom.

www.justthefacts.org