Vulgárny partner

Príspevok v téme: Vulgárny partner
akodal

hm... ako s tým von...
Rozvádzala som sa kôli nemu. Hneď ako som sa presťahovala, začalo sa u nás peklo na zemi. Nie... nebil ma... používal (môj názor) krutejšie zbrane. Ty chudera... myslel som si že si inteligentnejšia... tie grcky čo varíš... a to sem nejdem písať vulgarizmi akými ma častuje... Odišla som. Poviete si prečo som s ním??? zas???... no... dala som mu tretiu možnosť dokázať mu, že ma ľúbi... (dovoľ mi ukázať ti ako sa dokáže muž kôli milovanej zmeniť, dovoľ mi milovať ťa, a iné drísty)Dovolila som... narodil sa nám krásny chlapko a ja som si predala byt (vo viere, že sa ozaj zmenil)a nasťahovala sa k nemu... Ako som mala v rukách papier o predaji, zrazu sa to jeho chcenie niečo dokazovať zmenilo... Keď sa ma dotkne, je mi zle a keď mu poviem že to nejde, tak mi povie... sa po.eb, alebo choď do riti. (jeho názor, že problémy sa nemajú ťahať do postele sú podľa mňa hlúposťou). Ja neviem prečo je to s ním tak... Potrebujem niečo urobiť, kôli deťom a sebe... chcem odísť... ako mu to povedať? kam odísť? ako to len spraviť??... došli mi sily, bojím sa či to zvládnem... cítim sa presne tak ako mi hovorí... úbohá, neschopná, chudera...

akodal

Teraz keď vie, že som od neho jednou nohou preč, je milý, pozorný, kľudný, pomôže mi s malým...
hm...
som z toho v riti...
jehi inkubačná doba je 2týždne... ešte má pár dní aby sa znova prejavil...
dúfam si to nerozmyslí...

rony26

inuska :
to tvoje ps je trefne, za take nazory sa naozaj nemusis ospravedlnovat

ja to tiez nepochopim, co take zeny drzi pri ich "milujucich" partneroch...ja by som na zenu nedokazal zdvihnut ruku, teda vravi sa nikdy nehovor nikdy, ale o tomto som presvedceny...a keby sa to stalo, tak si sam zbalim veci, lebo by som sa jej nedokazal pozriet do oci...

carmenita:
pamatam si niektore tvoje prispevky z leta a ked som tu uvidel tvoje meno tak som dufal, ze si sa tej kotvy co ta taha na samotne dno zivota uz zbavila...a zistujem, ze nie :-(... no je dobre, ze si uvedomujes, ze jeho spravanie nie je normalne, ze vas vztah (ak to tak mozno nazvat?)nema ziadnu perspektivu...ak to ides teda riesit cakanim na niekoho ineho, tak ti prajem aby to prislo co najskor, aby si nasla cloveka, ktory ta bude lubit, bude si ta vazit a respektovat, aby si sa citala vo vztahu rovnocenna, nie menejcenna, proste aby si s nim nasla svoje stastie a aby z toho co prezivas teraz zostali len vyblednute spomienky

Fallo

Carmenita- Smutny pribeh tvojho zivota...
Snad sa spamataju zeny,ktore to iste prezivaju a pochopia,ze to normalne nie je...
Ze otroctvo aj koncentracne tabory do dnesnej doby nepatria.
Aj ked nemyslim,ze ich to zmeni a pochopia...mnohe nemaju kam ist,boja sa a este vela toho.
Ale treba zacat hladat riesenie...ved zijeme len raz a preco mat poondiaty zivot s tyranom.

Carmenita

akodal, drzim ti palce, nie je to lahke,mat taky zivot, dufam,ze sa ti naozaj podari od neho prestahovat,nech nema zniceny zivot aj to malicke. vies,aj so mnou sa tak rozpraval,no ja som si na to tak zvykla,ze som to ani nevnimala,lebo aj moj otec sa podobne sprava k matke..az casom a s pomocou jednej zeny som zistila a priznala si,ze som naozaj tyrana.

Carmenita

poznamto, aj ja mam bohuzial takeho partnera, je to psxchicke tyranie a bohuzial som uz tiez mala parkrat aj monokle (ked si vypil).som s nim dlho,som mlada,vravia,ze velmi pekna a inteligentna,no aj tak som s nim.stale je taky depresivny,ako som odisla do ineho mesta studovat,tak sa so mnou ledva rozprava..ja si myslim,ze to ukoncim len ked stretnem niekoho ineho...ten kto taky vztah nemal,nepochopi..ja si vsetko uvedomujem,aj to ako so mnou manipuluje,to ako mi pri nom kleslo sebavedomie,no aj tak v tom pokracujem a predstavujem si,ze raz stretnem niekoho, kto si ma bude vazit a koho budem milovat...

inuška

Baby, prepáčte, ale ako môžte odpustiť mužovi to, že chodíte s monoklami? Nechápem, veď to nie je malé dieťa, že nechtiac vám dá "facku" na líčko a povie prepáč. Neviem si vôbec predstaviť, aby ma muž udrel a to sme manželia 11 rokov. Myslím si, že ak muž raz udrie ženu, urobí to viac krát.
Ps: Chlap, ktorý vôbec siahne na ženu silou, vôbec nie je chlapom, ale dement. Sorry môj názor

Fallo

Zena by mala uz pri prvej facke odklusat od takeho muza !
Take keci,ze uz sa to nestane...........su lzi !!!
Baby.....uvedomte sa skor ako bude potom neskoro.

inuška

Je to hlúposť, naivita zostať s mužom, ktorý si ťa nezaslúži. Dievča máš to ťažké, ale ja by som ho už dávno kopla do riti(jeho správanie), choď z jeho života čo najdalej, a čo najskôr, takych ubohých "mužov" nájdeš všade, kašli naňho. Prajem vela šťastia.