Vulgárny partner

Príspevok v téme: Vulgárny partner
akodal

hm... ako s tým von...
Rozvádzala som sa kôli nemu. Hneď ako som sa presťahovala, začalo sa u nás peklo na zemi. Nie... nebil ma... používal (môj názor) krutejšie zbrane. Ty chudera... myslel som si že si inteligentnejšia... tie grcky čo varíš... a to sem nejdem písať vulgarizmi akými ma častuje... Odišla som. Poviete si prečo som s ním??? zas???... no... dala som mu tretiu možnosť dokázať mu, že ma ľúbi... (dovoľ mi ukázať ti ako sa dokáže muž kôli milovanej zmeniť, dovoľ mi milovať ťa, a iné drísty)Dovolila som... narodil sa nám krásny chlapko a ja som si predala byt (vo viere, že sa ozaj zmenil)a nasťahovala sa k nemu... Ako som mala v rukách papier o predaji, zrazu sa to jeho chcenie niečo dokazovať zmenilo... Keď sa ma dotkne, je mi zle a keď mu poviem že to nejde, tak mi povie... sa po.eb, alebo choď do riti. (jeho názor, že problémy sa nemajú ťahať do postele sú podľa mňa hlúposťou). Ja neviem prečo je to s ním tak... Potrebujem niečo urobiť, kôli deťom a sebe... chcem odísť... ako mu to povedať? kam odísť? ako to len spraviť??... došli mi sily, bojím sa či to zvládnem... cítim sa presne tak ako mi hovorí... úbohá, neschopná, chudera...

poznamto

Ked ten moj ex bol tak skvely herec. Najvacsia laska. Zamilovane spravy a spravanie, planovanie si buductnosti. Ked mu po 2 rokoch prvy krat preplo, plakal a sluboval, ze to uz nikdy nespravi a bol to skrat. Pri dalsej prilezitosti mi uz bolo povedane, ze tie vulgarne slova a bitku som si zasluzila. Bola som taka hlupa. Pokazde som mu odpustila. Aj vtedy ked som mala monokle.

Fallo

Zial,... aj taky muzi su....je len na zene aby to vycitila co najrychlejsie aky je.
Usetria si bolest a ponizovanie. Ved zivot je sam tazky...preco ho mat neznesitelny.
Radsej byt sama, ako zit s tyranom.

poznamto

Poznam ten pocit. Stalo sa mi v minulosti nieco podobne. Urazal ma, ponizoval a bohuzial aj bil. Slova ako chudera, stetka, bezomna budes aj tak stratena, zapadnes prachom ako vsetky moje byvale, bezomna si hovno a pod. Neviete si predstavit, ake to bolo. Bol to manipulator, znicil mi zivot. Ukoncila som to az potom, co som sa dozvedela, ze ma podvadza. Rok mi trvalo sa dostat znova do normalu. Moje sebavedomie je konecne po 2 rokoch v norme, konecne som zmierena s tym co sa stalo. Poviem ti len jedno, rychlo bez od neho prec!

akodal

Ja vám tak všetkým ďakujem čo tu prispievate... Ani neviete ako mi to pomáha... Dnes som oslovila brata, či by som sa nemohla do ocovho bytu načas nasťahovať ja :o)))namiesto neho...
On s tým súhlasil a ocino bude tiež určite súhlasiť...
Prečo ma teraz zmáha strašná ľútosť???
ále! aspoń sa veci aspoň kus pohli...

pozrisa

Akodal..pozri..mam pocit ze sa na to prilisne pozeras z jednej strany..z tej ze nevies co robit, nevies kam ist, chce sa ti z toho zomriet ,je ti smutno...ale ja by som ti poradila jednu vec. Prestan sa lutovat a jednoducho odid. Si osobnost, si urcite uzasny clovek, a nevidim ani najemnsi dovod aby si toto dalej znasala...Koli sebe a koli detom by si sa mala postavit na nohy..do konca zivota as to trpiet neda, a predstav si kolko peknych veci ta este caka...ale s nim urcite nie...Je to mozno hlupy napad ale ak mas maminu ocina...popros ich o prechodne bydlisko...vyrovnaj sa s nim nejako penazne,nech si ide kam chce ale aj tvoje peniaze su v tom byte a proste odid..nema zmysel nahovarat si, ze to bude lepsie,lebo to lepsie uz malo prist davno...ak si aspon kusok vazis samu seba, pobal sa co najskor..uvidis ze po case zistis ze to bola najlepsia vec akus i mohla pre seba a deti spravit..

akodal

cítim sa byť porazená...
otrasný pocit... chce sa mi zvracať, je mi zle...
on chce robiť všetko preto, aby bolo dobre...
je nechcem aby to robil...
chcem vrátiť čas o tri roky do zadu...
to nejde...
chcem preč...
kúpil mi kvety...
chcem ich hodiť do kupy...
bože otrasný pocit...