co mam robit?:(

Príspevok v téme: co mam robit?:(
zivotaosud

ahojte...chodim na fejsbuk a pridal si ma k priatelom jeden chlapec kt bol kedysi moja laska bola som do neho zamilovana ale nic nebolo medzi nami no terza mam priatela dlhsiu dobu a aj ten chlapec kamarat ..ide oto ze moj priatel si nejako zistil ze ho mam na fejsbuku a neze la si aby so mho tam mala mam mu napisat ze si ho tam nezelam ze nech mi ma aj on vymaze z fejsbuku...co ma mrobit teraz ej to len kamos aj je mi trapne mu toto napisat budem sa citit hlupo ...co mam robit ako sa vyhovorit alebo ci to vobec mam robit:,((( dakuejm pekne za rady

zivotaosud

no to mas pravdu uplnu ...on na facebook nechodi ....ale nedam si prec len koli tomu aby som videla coho je schopny

wyx

nikto nevravi, aby si isla hned s druhym.
vyhod oboch z facebooku a bude pokoj. :o)
ak sa on rozisiel s tebou kvoli niecomu, co sa dalo vyriesit, tak nech si ide.

AdamKrt

Co riesis ? Bud pories ziarliveho priatela, alebo to vysvetli kamaratovi a nech Ta odtial vyhodi. Nad tym netreba dlho meditovat.

zivotaosud

mam len nesom dievca kt zvykne striedat chlapcov ....a myslis ze je to dovod na rozchod alebo treba to riesit hm? lebo ja si myslim ze skor ta druah varianta

wyx

to chapem. vlozi vsetko usilie a lasku do toho aby ten vztah bol kvalitny a zrazu bum, koniec. tak to je, zial. ale ver tomu, ze ta caka omnoho lepsi vztah. co tam po hentom. nech si ide, ked si ta nevazil. :o) tak, hlavu hore. mas na viac. nie? :o))

zivotaosud

nemala lebo sa vyfarbil ale co ked mi dlho trvalo kym so msa presvedcila otom ze budem s nim ze s nim vobec zacnem chodit ach ....ked clovek sa snazi a do toho vstahu vsetko aby boli obaja spokojni....clovek sa da cely pretoze veri :,(( ...viem zivot ide dalej ...

wyx

nic. len mam pocit, ze by sa kvoli tomu tvojmu, uz byvalemu, priatelovi trapit nemala. ked sa vyfarbil. ci sa pletiem? :o)