co mam robit?:(

Príspevok v téme: co mam robit?:(
zivotaosud

ahojte...chodim na fejsbuk a pridal si ma k priatelom jeden chlapec kt bol kedysi moja laska bola som do neho zamilovana ale nic nebolo medzi nami no terza mam priatela dlhsiu dobu a aj ten chlapec kamarat ..ide oto ze moj priatel si nejako zistil ze ho mam na fejsbuku a neze la si aby so mho tam mala mam mu napisat ze si ho tam nezelam ze nech mi ma aj on vymaze z fejsbuku...co ma mrobit teraz ej to len kamos aj je mi trapne mu toto napisat budem sa citit hlupo ...co mam robit ako sa vyhovorit alebo ci to vobec mam robit:,((( dakuejm pekne za rady

zivotaosud

ja sa zblaznim on nechape ...ale ma pravdu v jednom ze so msa raz ked som mala vypite poezrala naneho vkuse ..alen ic to neznamena ....ved chodim s nim..:( ach!!!a pise mi take soamriny ze ma ide teraz podviest ...viete ze sa tesim aspon sa prejavil jeho charakter ...

pjosa

Tiez som toho nazoru, aby si si nedavala diktovat, kto ma a nema byt tvoj kamarat. Mal by respektovat tvojich priatelov. Tiez mu nezakazujes jeho kamaratky. Vztah musi byt zalozeny na dovere a ked ti neveri, tak potom jeho problem.

moly

zivotaosud, zamysli sa prosim nad svojim vztahom. Necitala som sice tie ine prispevky od teba, ale dostatocne mi staci tento. Podla mna si vo vasom vztahu dost pod papucou. Ved tvoj frajer je absolutne netolerantny. Ved je to tvoj kamarat, samozrejme, ze si ho nemaz z fb. To, ze pises, ze sa s nim nechces rozist, pre malickosti, ale uz to, ze sa pre malickosti hadate je dost zle
treba sa zamysliet :)

zivotaosud

babenka1 ...nerozijdem lebo na svete su horie veci kt treba riesit takto ...a neje to len tak lahke sa rozijst...veci treba riesit ....no ja nemozem zato ze v niektorych situaciach neviem ako sa zachovat tak si s vami radim je ntom nieco zle?

babenka1

počuj zivotaosud: skoro vo všetkých témach, ktoré si založila, sa iba sťažuješ na svojho priateľa a jeho rodičov a na to aký je a že nechce ísť s tebou na svadbu a že si dá kecať do života rodičom a teraz ešte aj toto. ja by som sa s takým už dávno rozišla. Som zvedavá, akú tému o svojom priateľovi založíš nabudúce.

skrupina

pokial ti na facebooku nechyba tak ho zmaz..alebo povedz frajerovi nech kamaratovi sam napise ze si nezela aby ste boli v kontakte... nech sa citi trapne frajer - a nie ty- ked tvojho byvaleho stretne.