Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mam robit?:(

Príspevok v téme: co mam robit?:(
zivotaosud

ahojte...chodim na fejsbuk a pridal si ma k priatelom jeden chlapec kt bol kedysi moja laska bola som do neho zamilovana ale nic nebolo medzi nami no terza mam priatela dlhsiu dobu a aj ten chlapec kamarat ..ide oto ze moj priatel si nejako zistil ze ho mam na fejsbuku a neze la si aby so mho tam mala mam mu napisat ze si ho tam nezelam ze nech mi ma aj on vymaze z fejsbuku...co ma mrobit teraz ej to len kamos aj je mi trapne mu toto napisat budem sa citit hlupo ...co mam robit ako sa vyhovorit alebo ci to vobec mam robit:,((( dakuejm pekne za rady

zivotaosud

co mam robit do kelu blbe a trapne je mi to ...on je sibnuty asi...on je psychicky taky furt take nazori ma proste nevidi dosledky

ssssuuuu

tada prepac, dokonca nejde ani o byvaleho... ale vec to nemeni, iba, ze by bolo urcite nevhodne a trapne pisat mu, aby si ta vymazal, ale ty jeho mozes...mne tak tiez ubudli kamarati (oni odisli z fb uplne) a ani som si to nevsimla az ked ma na to upozornila dalsia kamaratka

ssssuuuu

ak by s tym nesuhlasil a stoji ti za to velmi, tak mu povedz, ze dobre vymazes si svojho byvaleho z facebooku, ale spravu nech si vymaze on teba mu neposles, lebo by to bolo trapne. Nech je kompromis a povedz, ze si nevedela, ked si ho pridala toho byvaleho medzi svojich priatelov, ze by mu to mohlo vadit. Mal ti to povedat dopredu.

ssssuuuu

porozpravaj sa so svojim priatelom o tom, ci ti veri alebo nie. Ak ti veri, tak nema dovod ziarlit a nemusi ho trapit, ze mas svojho byvaleho na facebooku. Nech si uvedomi, ze dovera je vo vztahu dollezita. A ak chce, tak mu parkrat ukaz svoje spravy a podob. na fb, nech vidi, ze si so svojim byvalym nepises nic blizke. Napokon ved je to to iste ako keby mal (mozno aj ma) tvoj byvaly tvoje telefonne cislo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co mam robit?:( - Fórum - ZDRAVIE.sk