Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mam robit?:(

Príspevok v téme: co mam robit?:(
zivotaosud

ahojte...chodim na fejsbuk a pridal si ma k priatelom jeden chlapec kt bol kedysi moja laska bola som do neho zamilovana ale nic nebolo medzi nami no terza mam priatela dlhsiu dobu a aj ten chlapec kamarat ..ide oto ze moj priatel si nejako zistil ze ho mam na fejsbuku a neze la si aby so mho tam mala mam mu napisat ze si ho tam nezelam ze nech mi ma aj on vymaze z fejsbuku...co ma mrobit teraz ej to len kamos aj je mi trapne mu toto napisat budem sa citit hlupo ...co mam robit ako sa vyhovorit alebo ci to vobec mam robit:,((( dakuejm pekne za rady

zivotaosud

co mam robit do kelu blbe a trapne je mi to ...on je sibnuty asi...on je psychicky taky furt take nazori ma proste nevidi dosledky

ssssuuuu

tada prepac, dokonca nejde ani o byvaleho... ale vec to nemeni, iba, ze by bolo urcite nevhodne a trapne pisat mu, aby si ta vymazal, ale ty jeho mozes...mne tak tiez ubudli kamarati (oni odisli z fb uplne) a ani som si to nevsimla az ked ma na to upozornila dalsia kamaratka

ssssuuuu

ak by s tym nesuhlasil a stoji ti za to velmi, tak mu povedz, ze dobre vymazes si svojho byvaleho z facebooku, ale spravu nech si vymaze on teba mu neposles, lebo by to bolo trapne. Nech je kompromis a povedz, ze si nevedela, ked si ho pridala toho byvaleho medzi svojich priatelov, ze by mu to mohlo vadit. Mal ti to povedat dopredu.

ssssuuuu

porozpravaj sa so svojim priatelom o tom, ci ti veri alebo nie. Ak ti veri, tak nema dovod ziarlit a nemusi ho trapit, ze mas svojho byvaleho na facebooku. Nech si uvedomi, ze dovera je vo vztahu dollezita. A ak chce, tak mu parkrat ukaz svoje spravy a podob. na fb, nech vidi, ze si so svojim byvalym nepises nic blizke. Napokon ved je to to iste ako keby mal (mozno aj ma) tvoj byvaly tvoje telefonne cislo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co mam robit?:( - Fórum - ZDRAVIE.sk