Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

piercing do pupku

lili589

co sa tyka viditelnosti tej dierky..ked ta budu vidiet z 5m tak ju urcite neuvidia ... ale ked budu blizsie tak nieco tam urcite vidiet bude ...

lili589

ja som sa na piercing do pupku dost dlho odhodlavala.... mna osobne to dost bolelo samotne prepichovanie ... cize v tej chvili som aj lutovala, ze som sa na to dala ... potom (aj napriek pravidelnemu desinfikovaniu) sa mi to nechcelo zahojit vyse pol roka..stale mi to hnisalo ... rana sa mi nehojila... tak musel ist von... teraz tam mam malu jazvycku, ale mohla som byt bez nej ... tolko moj osobny nazor ....

moly

najprv si poloz otazku, ci ten piersing naozaj chces. Zistila si si vsetko, o moznom nebezpecenstve, ktore prichadza s piersingmi? Jasne, vyzera to super, ked sa ti v pupku leskne nejaka strieborna gulicka, ale s piersingmi hrozi mnohe nepezpecenstvo...premysli si to najprv :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

piercing do pupku - Fórum - ZDRAVIE.sk