oblickovy zachvat??

Príspevok v téme: oblickovy zachvat??
bonnie29

moj muz dostal v praci v kamione podla vsetkeho oblickovy zachvat..bol na infuziach od bolesti..po vsetkych vysetreniach a sone nebolo vidiet ziadny kamen,moze byt uplne malicky..mate s tym skusenosti?co vam pomohlo pri liecbe?odporucili vela tekutin a uz len vydrzat pokial sa dostane kamienok vonku..dakujem za kazdu odpoved a radu

Dadqa86

Ahojte.Aj ja som prekonala vcera oblickovy zachvat,ale dnes som to uz z bolestami nevydrzala tak som isla do nemocnici tam mi pichli NO-SPU do svalu.Dokonca ma cievkovali kvoli mocu v ktorom mi zistili hnis nasadil mi antibiotika NOLICIN a povedal ze mne sa tie zachvaty vratia tak mi predpisal na bolest ALGIFEN.Povedal ze ak mi ten 4mm kamienok nevinde sam budu mu musiet pomoct operacne takze len tolko...Skuste mu vybavit ten ALGIFEN proti bolesti...A nech mu spravia vysetrenie z mocu ci aj on nema hnis....Prajem skore uzdravenie.. :(((

delphia

ako 7 rocna som mala piesok v oblickach a 3x som zazila aj zachvat. neprajem nikomu tu bolest...
pomaha veela pit a poskoky napr. po schodoch, aby sa kamen pohol a padol nizsie a tak sa napokon mocom dostava z tela von. tiez oblic. kamene rozpusta caj z Chanka piedra. dostat ho u bylinkara