Som zalubena do neonacistu ..:(

Príspevok v téme: Som zalubena do neonacistu ..:(
petuska88

je strasne suprovy člowek len mi vadi že ked ideme po ulici vonku tak frajer s kamošmi robia vonku strašny hluk sprejuju všade hakove križe,chcu sa byť s ciganmi,a predomnou ubližuje mačkam. neviem čo mu mam povedať skušala som už uplne wšetko ale nič nezabera..A ešte aby toho nebolo malo naši ma od neho odhovaraju ale ja ho mam strasne moc rada a nemožem ho nechať :( pprosim poradte mi

Strejdo

Bije ciganov a ublizuje zvieratam. Myslis, ze ked budete naaahodou svoji a naseries ho, tak ze ta neudrie, alebo vase deti? Toho by som sa najviac obaval.

slavka88

jajka...sns je banda blbov... Slota je saso... nie ludia robia medzi sebou rozpori ale politici... poznam madarou co tu ziju mam paru kamosou ktori maju madarske korene a pohoda... to je diskutabilne... tak isto mam svoj negativny nazor na Kotlebu... a viacerich takych co sa snazia len zaujat ludi pre svoju potrebu nie pre nasu...

jajka001_

ja mam tiez vela zlych skusenosti s romami ale viem rozlisovat. to co hlasate vy, nedava ziadne riesenia problemov. naopak. problemy len zvacsuje. pred tromi rokmi sme si napriklad s Madarmi v pohode vychadzali, vdaka vyhlaseniam SNS, vdaka snahe zamiest utok na Malinovu pod koberec, a vyhlaseniam a cinom blbych agresivnych skinov ktori nevedia co sebou, musime riesit zbytocne konflikty. miesto riesenia konkretnych trestnych cinov sme znami vo svete ako xenofobna, rasisticka krajina.a vdaka tomu , ze ako krajina nemame ciste svedomie, nedokazeme sa adekvatne branit madarskym sovinistickym utokom. co moze viest k velkym konfliktom, ktore ja nechcem zazit.

lilyoff

petuska88 uprimne..myslis si,ze ten chlapec ta miluje?Lebo mi nejde do hlavy ako je mozne ze si sa o neho tri roky snazila a nemala ho ked byvate pri sebe.Co si ta nevsimal?Ci ako?Myslis,ze on si s tebou dokaze predstavit buducnost?

slavka88

jajka ano mojim cielom bolo sa venovat zakonom nie pravopisu skrabopis mam ako doktorka... no to nieje podstatne... mas uplnu pravdu s tymi nenoacistami a skinheadmi... nehadam sa... chodia len chlastat a ked su spiti tak idu vyskakovat a bit kazdeho... no nemam rada ked ma niekto zle pochopi... niesom nenonacistka, ani fasistka ani nic podobne... som len clovek ktory si v zivote uz presiel kadecim... a vela ludi mi ublizilo-xxx a vela ludi mi pomohlo-xxx... v ziadnom pripade niesom zly, zaslepeny, ci ovplivnovany clovek som len buduca matka ktora pre svoje deti a deti svojich znamich chce len to najlepsie...

babenka1

No to je pravda, keď je niekto taký horlivý nacionalista ako slavka88, mal by slovenčinu ovládať na jednotku. :)

jajka001_

neonacisti ci skinheadi a nech sa volaju ako chcu su nic ine len banda nevyburenych agresorov. mam s nimi dost vela skusenosti, su ochotni zmlatit hocikoho a odvazni su hlavne ked su v tlupe. agresiu skryju za ideologiu ktoru vyhlasuju za spravodlivu. su to proste debili. ak to robia 16 rocne decka, mozno z toho vyrastu. tam za to este mozu hormony. ak ma uz 18 a stale mu hrabe, moc sanci mu nedavam.

slavka88 na to ze mas vystudovane pravo, mas strasne vela pravopisnych chyb. ale nie si jedina pravnicka so zlym pravopisom . to len tak na okraj.