Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sosovky

sosovka

jasne,kazdemu inak.ja som potom nosila tie na jeden den,som sa bala ze budem nosit okuliare,ale prestali puchnut a nosim teraz na 14 dni ;)

gingerova

šošovky...ďakujem, budem zvedavá, že ako Ti sadnú, lebo keď šošovka píše, že jej oči opuchli...teraz neviem, lebo každý na to reaguje inak...a bojím sa, že keď si ich objednám a nesadnú mi...ale zase keď si objednám osvedčenú klasiku, nebudem vedieť, či by náhodou Bio-optic nebol lepší, no každopádne dilema..ale risk je zisk, počkám teda, čo na ne povieš:)

sosovky

citit... ja ked zmurknem, citim to tam. nie vzdy samozrejme, ale len obcas :) je to cudne :D som zvedava na bio optic

sosovky

gingerova

tiez prechadzam na bio optic zo softlens, dam vedet ake su, buduci tyzden ich uz hadam budem mat :)

softlens v oku citit, dost, modre su hlavne ked su nove

sosovka

ja si kupujem v zahranici/pracujem tu/si musim kupovat zasoby ked pojdem domov,ako vidim ceny su nehorazne na slovensku! roztok si kupujem fresh eyes 500ml za 7 euro v optike a advance sosovky za 22 euro

gingerova

Ahojte, chcela by som sa spýtať, používam koktaktné šošovky SoftLens 59 a kupovávala som si ich v optike, a teraz som našla na nete oveľa lacnejšie, bola som z toho v šoku...je to možné, že sú o polovicu lacnejšie?A ešte jedna otázočka, čítala som u Lubosha, že používa Bio Optic, majú také isté parametre ako tie moje šosovky, tak sa chcem spýtať, či môžem začať používať iné šošovky?Neviem, či mi budú sedieť, či si ich mám len tak bez odskúšania objednať na nete?Ďakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sosovky - Fórum - ZDRAVIE.sk