Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Príliš skorý výstrek

tolstes vubu

stalo sa to aj ja mám s tým skúsenosti raz som cestovala a vo vlaku oproti mne sedel chalan okolo 25 a zrazu som počul že vydává zvláštné vzdychy a potom prestal začal dupať a napokon prestal a rozťahol si doširoka svoje nohy a povedal že joj aké je to dobré a ako som plný hm určite slipy mal plné aj na brucho mu išlo aj na nohu takže aj ja som to zažila keby som stretla toho chalana určite už s ním čakám 3 alebo štvrté dieťa lebo striekať vedel jako nikto ouj

love doctor

:)))))))) to nie - hahahaha, no to je tiez jedna z moznosti.
ale zas ked ma vazne ten problem ta to je o nicom potom ten zazitok, to musi riesit.

love doctor

tu by som naordinoval jednoznacne kamasutru, vela vole, a vela trpezlivosti pri tantrickych cviceniach.
Mne jedine tieto tri veci pomahaju. Ale su chvile ked aj ja som na Olympe za 30 sec.

cicusa

nic si z toho nerob, ja mam tiez chlapca, ktory sa velmi rychlo spravi... no zacali sme predohrou a tou sme aj skoncili, pretoze uz bol hotovy :) som jeho prva vaznejsia partnerka, takze to chapem a verim, ze sa to casom vylepsi... inak skuste to s kondomom, mozno ho to trolinku znecitlivie :) vela stastia a pevne nervy ti prajem :)

gomez

alebo si riadna sexica. No a to mu spľasnú aj prsty keď sa dokončíš sama? Tak to je asi potom nafukovací a ty mu vždy vytiahneš ventilček kvality.

era

Ale co ak mu uz taha k 35 a ma stale skory vystrek?Je mozne,aby nemal este sexualnu partnerku?V dnesnej dobe?Alebo mal,ale dost davno,neviete odhadnut,kedy asi?Alebo je to nejake ochorenie?Inak,staci,ze chytim iba za ruku a zacne striekat.

nena

NO AK JE ESTE MLADUCKY TAK JE TO UPLNE NORMALNE............TO SA STAVA CHALANOM TO IDE TROCHU SKOR AKO BABAM.........MYSLIM ZE CASOM SA TO TROCHU UPRAVY.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Príliš skorý výstrek - Fórum - ZDRAVIE.sk