Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozpadnuty vztah po modlitbach

Príspevok v téme: rozpadnuty vztah po modlitbach
neveriaca

Chodila som uz s bvyvalym priatelom. Myslela som si, ze hoci nam je dobre, trebalo by sa za nas vztah aj modlit. Lenze par dni ci tyzdnov po tom modleni ma byvaly priatel nechal. Znamena to, ze Boh nema rad lasku medzi partnermi? Alebo nas len skusal, ci sa k sebe vratime? Alebo on nebol ten pravy a chcel ma uchranit? Ci to bola iba nahoda? Predtym, ked som sa nemodlila, bolo vsetko v poriadku. Na par drobnych hadok, ale tie sme si vedeli rychlo vyjasnit. Teraz som sa zatala a ked nemusim, ani do kostola nejdem. Vraj Boh je dobrotivy, ale preco nas potom nenechal na pokoji, nech si zijeme svoj vztah? Vdaka, ak odpisete aj veriaci, aj neveriaci.

biopich

ja v boha neverim a mam celkom pekny zivot... ked vas urodzeny boh necha trpiet dobrych ludi umieraju male deti a pekne povedane kokoti si ziju ako prasata v zite ze este vam ostava ta vasa viera na modlitby na vztahy ... boh vam nepomoze pomozte si sami...

Gerbil

Neveriaca,
nič sa nedeje náhodou a každá udalosť má svoj zmysel. Ako vieš, že by ťa neopustil, keby si sa nemodlila? A ako môžeš tvrdiť, že Boh nemá rád lásku medzi ľuďmi, keď ta partner nechal? Keby to bola ozajstná láska, ostal by pri tebe.

Modlitba je mocný nástroj, ale treba najprv vedieť, ako a kedy ju používať.

vrannna

co ma s tvojim vztahom boh? a to ze ta nechal frajer?
ako viem boh akceptuje slobodnu volbu cloveka,,teda tvojho frajera ta opustit...co chces od boha aby ti ho prikazom bozim vratil spat? to by asi nebol boh ale despoticky riaditel ,,ale ako viem boh dava slobodu rozhodovania...Teda ten krestansko zidovsky.
skus sa modlit k alahovy..ten prikazuje "dzihad"..

LadysFilth

Bože už by ste to mohli skončit tieto dohady , ved tej holke ,čo sa jej vztah rozpadol po "modlidbách" týmto nepomožete ...

jajka001_

tym sa lisime...a myslim ze ide o experiment...kym zvierata vedia, naco ziju, ze su tu na ten kratučky okamih, uzit si to, rozmozit sa, udrzat zivot, ktory je darom, ludia stale spekuluju naco su tu...boh vraj stvoril ludi na svoj obraz a myslim ze ta podobnost je prave v mysleni, vesmir, planety, fauna, flora, vsetko je nadherne usporiadane, funguje, a my sme tu ako faktor x, bozia zvedavost, ako sa budeme vyvijat - my sme stvorili umelu inteligenciu, vieme kam to dospeje? nie, mozeme to predpokladat - on stvoril nas, vytvoril nam podmienky, dal nam schopnosti tvorit, rozmyslat, a hlavne tu moznost volby medzi dobrom a zlom - ktoru zvierata nemaju - tie su tu pre potesenie jeho i nas, i kvoli strave, iste, s uctou - a ta moznost volby, to je boj medzi dobrom a zlom v nas, lebo cely vesmir sa sklada z protikladov - svetlo a tma, pevné a nepevné - dalo by sa pokracovat, my to takto vidíme, duálne, no sranda je v tom, ze ono to funguje v jednote, jedno bez druheho byt nemôže - a my sme tu na to aby sme si to uvedomovali a snazili sa riesit nase zivoty tak, aby sme tvorili to dobré, lebo zlo tvorí zlo
hmm vesmír sa neustále rozpína, vieme my, čím sa rozpína? čo je tá hmota? antihmota?

lost

Aby sme videli dobro :D

Ale dobre temy toto..

To mi pripomina pana Einsteina, ze zlo neexistuje, existuje len dobro a tam kde nie je v dostatocnom mnozstve tam je takzvane "zlo" :)

jajka001_

človek ma mravny zmysel, preto vie rozoznat dobré od zlého. zvieratá ho nemajú. napriek tomu sa chovajú dobre. napr vlk zachrani dieta. preco? lebo je spravne, lebo je to dobré. nenaučil sa to. dobro je prirodzené. zlo tvoríme my, našimi myšlienkami. je slon schopný byť zlý? nie. tiger? tiež nie. aj ked zabíja, robí to preto, aby sa najedol.
jablko zo stromu poznania hmmm

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozpadnuty vztah po modlitbach - Fórum - ZDRAVIE.sk