Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrudka v pleti alebo nieco take

Príspevok v téme: hrudka v pleti alebo nieco take
sely

PROSIM VAS O POOMOC .. uz sa mi to stalo druhy krat.mam problematicku plet a rano ako som vstala som si nasla na brade hrudku alebo nieco ako acne v hlbke .videla som malilinkatu bielu hlavicku tak som sa to snazila vytlacit.ale ten hnis akoby sa rozlial v hlbke koze a mam to stvrdnute .celu spicku brady.neviem co to moze byt.ale hnis v tom nieje. uz som si na to davala aj bahno z mrtveho mora. aj taku mast bactroban.ale je to priserne.za dva dni sa mi to musi zahojit. PROSIIIIIIMM PORADTE MIII>.co mam robit. DAKUJEM

sely

takto. mam opuchnutu spicku brady ako keby ste mali pod kozou vodu alebo nieco take len je to tvrde a na dotyk bolestive.to kde som si to vytlacala mi hnis nevysiel len sa mi tam podkodila koza alebo ako by som to nazvala .potom som si na to dala na 15 min. bahno z mrtveho mora.a potom konopny krem.uvidim a zajtra rano napisem.

visions

ja to mám tiež...ale vždy len na brade a už neviem čo mám robiť. inak mám pleť naozaj peknú len bradu mám červenú a to vždy. (momentálne tam síce nemám ani náznak vyrážky... ale neviem prísť na to, aký má brada problém :))

sely

mala som.ale uz som sa z toho dostala.prave som si to potrela konopnym kremom images.google.sk uvidim ako mi to zaberie.a alpa nemyslim ze by to bolo dobre riesenie ,pretoze to je velke a urcite to nevie vysusit.pootrebujem nieco co vojde do pokozky a zacne sa to hojit.hnis to nieje .nato som uz prisla ked som si to vytlacala.uz si do toho nebudem rypat.len to potierat tym kremom zatial .nic lepsie nemam .hadam to pomoze. ale PISTEEE .dakujem

:)

skus si to natriet na noc alpou alebo aj cez den viackrat a bud ti to vyde na povrch a mozes si to vytlacit alebo sa to zmensi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hrudka v pleti alebo nieco take - Fórum - ZDRAVIE.sk