strašne krče 2mesačného chlapčeka- POMOZTE

Príspevok v téme: strašne krče 2mesačného chlapčeka- POMOZTE
yasmina21

Ahojte,
potrebujem surne poradit svagrininej maly,ma strasne krce az tak ze sa nenormalne pri tom ohyba hlavicku ma v uplnom zaklone a nohy tiez,je to take obratene pismeno C. Vacsinou to ma po tom ako sa napapa,sice hned zaspi ale do hod. ho premozu tie krce a strasny srdcervuci plac,uz bola u viacerych MuDr,ale kazdy ju odbije s tym ze je to kolika,ale podla mna.....neviem. Uz mu davali vselico sez masticky,gely,tabletky a kvapky,ale nic nepomaha,poslali ju na neurologiu,ale tam je vsetko v poriadku. Maly je kojeny a pribera...tak neviem mohlo by to byt z materskeho mlieka???My uz skutocne neviem ako u pomoct...pripadne kde sa obratit....skusime cokolvek.Dakujem komukolvek za akukolvek radu.

bambulos

no ja som mala take problemy s dcerkou, plakala ma od 4 tyzdna do troch mesiacov, tiez mi kazdy vravel ze je to kolika, ale ona tak plakala a mala krce ze mne to nedalo, nemohla som ju ani utisit, vykaslala som sa na dojcenie a presla som na umele mlieko, ako nahle som prestala kojit a dala flasu, malej plac prestal a kludne spala, ja viem, neodsudzujem kojenie, kto moze nech dojci co najdlhsie, ak je to bez problmov, ale trapila som sa aj ja a aj mala. Mozem sa opytat aku ma maly stolicu? moja mala mala zelenu a riedku vodnatu, aj to som sa neskor dopocula ze to bola od slabeho mlieka a tiez mi mala normalne priberala ....

lila...

aj moj syncek mal take iste problemy...mal velke krce a velmi malo spinkal (2hod.denne)nevedela som uz co mam robit bola som zufala a ani ja som neverila doktorom ze je to len kolika....ale nakoniec mali pravdu po 3mesiacoch ho to preslo...nie je dovod sa znepokojovat